صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

5. آذر 1401 - 22:30
کد مطلب: 74522
همایش اقتدار بسیجیان با حضور گردان‌های بسیج و عموم مردم و مسئولین به مناسبت سالروز تشکیل بسیج در شهرستان بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:همایش اقتدار بسیجیان با حضور گردان‌های بسیج نیذوهای نظامی و انتظامی مسئولین و عموم مردم به مناسبت سالروز تشکیل بسیج در شهرستان بهمئی برگزار شد.

 

سرهنگ مهدی غلامی نژاد فرمانده سپاه ناحیه بهمئی در این همایش باشکوه گفت: به فرموده مقام معظم رهبری بسیج پاره تن میهن است و امروزه بسیج در ابعاد مختلف نقش مهم و تعیین کننده ای دارد و از همه این عزیزان صمیمانه تقدیر و تشکر می کنیم.

 

وی ادامه داد:بسیج تنها یک نهاد نظامی نیست و در عرصه های مختلف خدمات رسان مردم و در کنار مردم بوده و این مثضوع در عرصه های مختلف همانند سیل و زلزله و خدمات جهادیرو ایجاد اشتغال نقش مهمی در جامعه ایفا کرده است.

 

در ادامه حجت‌الاسلام صلواتی امام جمعه شهرستان بهمئی گفت:یکی از اهداف و آرمان بسبجیان زمینه ساز ظهور امام زمان عج است

 

وی ادامه داد:امام خمینی ره برای به ثمر رساندن انقلاب یک کار بزرگ کردکه اول انقلاب توسط مردم پذیرفته شد و مردم را باتوجه به برکات اسلام ناب به آینده امیدوار کرد .

 

صلواتی گفت:امروز بسیج نقش مهم در جامعه دارد و باید با رفتار و عمل صالح خود را الگو و سرباز امام زمانددر جامعه جلوه دهد تا مردم را تشنه ظهور کنند و مردم را با جوامع اسلامی و امام زمانی آشنا کنند.

 

حجت‌الاسلام صلواتی در ادامه گفت:دومین مرحله انقلاب قیام است و مردم با ارای ٩٨درصدی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را پذیرفتند و ما باید با دشمنان که بر علیه این نظام مردمی قرار دارد ایستادگی و مقابله کنیم.

 

وی ادامه داد:رزمندگان امام زمان ویژگی های زیادی را باید داشته باشند که اول آماده بودن است یعنی اول از خود گذشتن و خود را برای مقابله با دشمن آماده کنند و امروز بسیجیان امام زمان باید اینگونه باشند تا بتوانیم سرباز امام زمان باشیم.

 

 

 

تصاویر تکمیلی را مشاهده می کنید/

نظرات کاربران

آخرین عناوین