صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

3. تير 1398 - 13:54
کد مطلب: 73112
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد، پروژه های اولویت دار برای تخصیص اعتبار شهرستان بهمئی در حوزه این سازمان را از نزدیک بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد دو مسجد در مراکز پرجمعیت شهرستان بهمئی را بعنوان پروژه های اولویت دار برای تخصیص بوده در نظر گرفت.

حجت الاسلام سید نوراله جنتی پور در سرکشی از از پروژه های عمرانی این سازمان در شهرستان بهمئی ابتدا با حضور در روستای گچ بلند، از پروژه تخریب و بازسازی  تنها مسجد امام حسین(ع) این روستا بازدید کرد.

اعضای شورا، روحانی مسجد و دیگر اهالی این روستا با اشاره به اینکه، این مسجد از مساجد اولیه شهرستان بوده که به دلیل بافت قدیمی تخریب شد، گفتند:ساختمان جدید مسجد در دو طبقه و زیر بنایی بیش از 500 متر مربع در حال ساخت است که تا مرحله پوش سقف کار شد اما به دلیل نبود اعتبار، در حال حاضر پروژه متوقف است.

وی در ادامه از مسجد بزرگ در حال ساخت در جوار پارک شهدای گمنام شهر لیکک بازدید کردکه برای تکمیل نیازمند تخصیص اعتبار است.

حجت الاسلام جنتی پور قول داد که این دو پروژه را بعنوان پروژه های اولویت دار حوزه اوقاف و امور خیریه برای تخصیص اعتبار از حوزه تملک دارایی شهرستان معرفی کند.

در ادامه خبر تصاویر سرکشی مدیرکل اوقاف از پروژه های عمرانی این سازمان را مشاهده کنید:

 

نظرات کاربران

آخرین عناوین