صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

27. فروردين 1398 - 13:10
کد مطلب: 72961
همایش تجلیل از سفیران سلامت دانش آموزی بهمئی ، مراقبین سلامت و مدیران مدارس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ همایش تجلیل از سفیران سلامت دانش آموزی بهمئی ، مراقبین سلامت و مدیران مدارس ظهر امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بهمئی در این همایش ابتدا با خیر مقدم به مدعوین، به بیان موضوعات مرتبط با سلامت دانش آموزان پرداخت.

صادق جریده از همکاری و تعامل بسیار خوب شبکه بهداشت و درمان شهرستان در راستای ترویج سلامت و خود مراقبتی و اجرای موفق طرح دانش آموزی سفیران سلامت، تقدیر و تشکر کرد.

دکتر فریبا حسینی، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه این همایش پیرامون برنامه سفیران سلامت دانش آموزی، رعایت نکات بهداشتی فردی از جمله بهداشت دهان و دندان، بیماریهای واگیر وغیر واگیر، آهن یاری، ویتامین دی و دیگر برنامه‌های مشترک با شبکه بهداشت و درمان صحبت کرد.

اکبر وزش،کارشناس مسئول تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پروش بهمئی در حاشیه این برنامه گفت: در این برنامه از بیش از 200 دانش آموز و رابط سلامت شهرستان با اهدای لوح سپاس و هدیه تجلیل می شود.

در پایان این همایش  از سفیران سلامت دانش آموزی ، مراقبین سلامت و مدیران مدارس و رابطین بهداشت و سلامت شهرستان به همت اداره آموزش و پرورش و شبکه بهداشت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی تجلیل شد.

خبرنگار:داودطلوعی مطلق

تصاویر تکمیلی:

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها