صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

همزمان با تروریست خواندن سپاه پاسداران توسط استکبار جهانی؛
میثاق مردم و مسئولان بهمئی با آرمان های سپاه پاسداران/#ما_همه_سپاهی_هستیم+تصاویر
20. فروردين 1398 - 19:00
کد مطلب: 72942
ظهر امروز عده ای از مردم و مسئولان بهمئی همزمان با تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط استکبار جهانی، با پرسنل سپاه پاسداران شهرستان دیدار و با آرمان های این نهاد انقلابی تجدید میثاق کردند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛همزمان با تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط استکبار جهانی، ظهر امروز عده ای از مردم و مسئولان بهمئی با پرسنل سپاه پاسداران شهرستان دیدار و با آرمان های این نهاد انقلابی تجدید میثاق کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی حمایت مسئولان شهرستان از سپاه پاسداران به عنوان یک نهاد انقلابی و برخاسته از دل قانون اساسی را قابل تقدیر و مایه دلگرمی پاسداران و شادی روح شهدا و امام شهدا خواند.

سرگرد پاسدار باقر پسنده تصریح کرد:همانگونه که امام راحل(ره) فرمود"نهاد و افرادی را که دشمنان از آنها بدگویی می کنند، همان ها خار چشم استکبار هستند وی با محکوم کردن این حرکت ناقض قوانین بین المللی، گفت: ما به خود می بالیم که امروز سپاه پاسداران به عنوان یک نهاد انقلابی در خط مقدم مبارزه با جبهه استکبار قرار دارد.

امام جمعه شهر لیکک در این دیدار با تبریک روز پاسدار، معرفی سپاه پاسداران به عنوان یک نهاد تروریستی توسط آمریکا را محکوم کرد.

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی با بیان بخشی از موفقیت های چشمگیر سپاه در عرصه های ملی و بین المللی، تحریم این نهاد انقلابی را  سندی بر تایید انقلابی بودن و نا امیدی دشمنان از ضربه زدن به آن دانست.

در پایان این مراسم، مسئولان اداری بهمئی با اهدای شاخه گل به پاسداران شهرستان و بیان اینکه همه ما سپاهی هستیم، خود را در کنار سپاه و پاسداران را فرزندان انقلاب دانستند.

تصاویر :

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها