صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

18. بهمن 1397 - 20:23
کد مطلب: 72807
سیزدهمین جشنواره قرآنی «مُدْهامَّتانِ» با حضور 115 نفر از فعالان فرهنگی شهرستان بهمئی در دو گروه سنی در شهر لیکک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛سیزدهمین جشنواره قرآنی «مُدْهامَّتانِ» با حضور معاون کانون های فرهنگی – هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان شهرستان  بهمئی برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی در این جشنواره گفت: این جشنواره در راستای نشر و ترویج معارف قرآنی و استفاده از ابزارهای فرهنگی و هنری برای جذب و ترغیب حضور و شرکت بیشتر و بهتر نوجوانان و جوانان در فعالیت‌ های قرآنی مساجد برگزار می شود.

امیر مسلمی نیا تصریح کرد: مرحله شهرستانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآن «مُدْهامَّتانِ» ویژه گروه سنی ۷ تا ۱۶ سال و ۱۶ تا ۳۰ سال از اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد می باشد و افراد شرکت کننده همگی در سامانه مسابقات از قبل ثبت نام کردند.

وی افزود: در شهرستان بهمئی 115 نفر واجد شرایط اعضای کانون های فرهنگی و هنری در مرحله شهرستانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآن با نام «مُدْهامَّتانِ» شرکت می کنند.

مسلمی نیا خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در این مرحله در رشته های ترتیل،تحقیق،قرائت نماز و اذان با هم به رقابت می پردازند که برگزیدگان جشنواره به مرحله استانی راه می یابند.

تصاویر ضمیمه:

 
 
 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها