صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

15. بهمن 1397 - 10:11
کد مطلب: 72801
فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در دیدار صمیمی با اصحاب رسانه با تاکید بر لزوم اعتماد دوسویه میان رسانه و نیروی انتظامی، رسانه را یک بال قوی برای خدمت رسانی بهتر این نهاد به مردم دانست.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در دیداری صمیمی با اصحاب رسانه این شهرستان با تاکید بر لزوم اعتماد دوسویه میان رسانه و نیروی انتظامی، رسانه را بال قدرتمندی برای خدمت رسانی بهتر این نهاد نظامی به مردم دانست.

سرهنگ سید نوراله تقوی نژاد با گرامیداشت دهه فجر، تصریح کرد:دشمنان انقلاب با حماقت اعلام کردند که مردم ایران جشن های 40 سالگی انقلاب را نخواهند دید اما به کوری چشم آنها نه تنها 40 و 400 سالگی بلکه 4هزار سالگی انقلاب ما هم جشن گرفته خواهد شد تا پرچم مقدس این نظام به دست رهبری اصلی آن یعنی امام زمان(عج) سپرده شود.

تقوی نژاد افزود:مردم شهرستان بهمئی شاخص های مثبتی در حوزه های مختلف اجتماعی به خصوص شهید پروری، ولایتمداری و وفاداری به نظام دارند که در سطح منطقه این شاخص ها زبانزد است.
فرمانده انتظامی بهمئی خاطرنشان کرد:یکی از مهم ترین شاخصه های سرمایه گذاری در همه حوزه ها، شاخصه امنیت عمومی است که به لطف تلاش های شبانه روزی سبز پوشان نیروی انتظامی و همکاری مردم بهمئی،این امنیت برقرار است.
 
وی گفت:رسانه ها نقش موثر و خطیری در جامعه ایفا می کنند و می توان گفت خبرنگاران سفیران صداقت و زبان گویای مردم در پیگیری مشکلات هستند.
تقوی نژاد افزود:رسانه های شهرستان را رصد می کنم و از اینکه در رسانه ها به مطالبات عمومی و پیگیری مشکلات مردم توجه می شود، جای تقدیر و تشکر دارد.
فرمانده انتظامی بهمئی در پایان گفت: اهالی رسانه با انعکاس اخبار و روشنگری های خود،بالی قوی و قدرتمند برای نیروی انتظامی هستند و بنده معتقدم که با اعتماد و تعامل دوسویه می توانیم در خدمت به مردم گام های موثر تری برداریم.
حجت الاسلام حبشی،مسئول عقیدتی نیروی انتظامی بهمئی در این دیدار با گرامیداشت دهه فجر، از اصحاب رسانه به دلیل همکاری و پوشش اخبار حوزه انتظامی شهرستان تقدیر کرد.
فرمانده انتظامی بهمئی در پایان این نشست از اصحاب رسانه شهرستان تجلیل کرد. 
 
 
 
 
انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها