صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

4. دى 1397 - 9:30
کد مطلب: 72764
در نشست شورای اداری شهرستان بهمئی با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد،تعدادی از مدیران کل و معاونین استاندار، آخرین وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛نشست شورای اداری شهرستان بهمئی با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد،تعدادی از مدیران کل و معاونین استانداری برگزار شد.

این نشست با موضوع بررسی آخرین وضعیت پرونده تعیین تکلیف اراضی ملی شهر لیکک و سایر پروژه های عمرانی شهرستان در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با تاکید بر لزوم افزایش شاخصه های توسعه شهرستان بهمئی و رساندن این شهرستان به طراز دیگر شهرستان های استان،گفت:تمام تلاش خود را برای توزیع عادلانه اعتبارات و رساندن شهرستان بهمئی به حداقل طراز توسعه کشوری بکار می گیریم.

علی محمد احمدی در ادامه این نشست از مدیران کل راه و شهرسازی، آب منطقه ای، برق، گازو کمیته امداد خواست تا با حضور در جایگاه از آخرین وضعیت پروژه های عمرانی در حال اجرای خود در سطح شهرستان بهمئی گزارشی اعلام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی در این نشست به تبیین جزیئات مشکل تملک اراضی شهر لیکک و سند خوردن زمین های مردم به نام دولت پرداخت.

نژاد صفوی در ادامه از از کارشناسان و معاونان اداره کل راه و شهرسازی خواست تا جزئیات دقیق تری از مراحل رفع مشکل اراضی مردم بهمئی ارائه دهد.

پیمان جوبا اشاره به اینکه اراضی مردم بهمئی که به تملک اداره راه و شهرسازی درآمدند، با توجه به سال ساخت و یا وضعیت خالی بودن زمین شرایط متفاوتی دارند، گفت: در حال حاضر کمیسیونی در وزارت راه و شهرسازی در حال برگزاری است که به طور قطع موضوع تعیین تکلیف زمین های شهرستان بهمئی در دستور ویژه آنهاست و در نهایت در یکماه آینده مشکل تملک زمین های زراعی مردم بهمئی حل می شود.

در ادامه این نشست مدیرعامل منابع آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه پیمانکار پروژه آبرسانی به شهرستان بهمئی از سد کوثر تغییر کرده است،گفت: در حال حاضر 27 پیمانکار صاحب رتبه بالا در مناقصه واگذاری ادامه پروژه شرکت کردند که بعد از معرفی پیمانکار جدید، پروژه به زودی فعال می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با اشاره به پیشرفت خوب پروژه گازرسانی به 22 روستای شهرستان بهمئی از لنده، گفت:در این پروژه که قرار است بعد از اجرای آن روستاهای حوزه سرآسیاب و ممبی گازرسانی شوند، تاکنون 30درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

در ادامه این نشست مدیرعامل برق منطقه ای و مدیرکل کمیته امداد استان با ارائه آماری، خدمات ارائه شده خود به مردم بهمئی را اعلام کردند.
 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها