صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

با حضور مسئولان کشوری و سرمایه گذاری کارآفرین یزدی صورت گرفت؛
کلنگ زنی اولین کارخانه لوله سازی بدون درز کشور در شهرستان بهمئی+تصاویر
3. دى 1397 - 22:14
کد مطلب: 72763
اولین کارخانه لوله سازی بدون درز کشور با حضور مسئولان کشوری و استانی و سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان بهمئی کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ عملیات اجرایی اولین کارخانه لوله سازی بدون درز کشور با حضور مسئولان کشوری و استانی و سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان بهمئی کلنگ زنی و آغاز شد.

این مراسم ظهر امروز با حضور اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،استاندار کهگیلویه و بویراحمد،جمعی از مدیران کل و مسئولان شهرستانی در خروجی شهر لیکک در جاده روستای بیشه خشکو برگزار شد.

 کارآفرین و سرمایه گذار جوان یزدی این پروژه بزرگ اشتغال زایی در این مراسم گفت:این کارخانه توان تولید سالیانه ۱۰۰ هزار تن انواع لوله دو تا ۱۲ اینچ بدون درز صنعتی را داراست.


دکتر فخر الدین حجازی تصریح کرد:تاکنون نیاز کشور به این نوع لوله ها از کشور چین تامین می شد اما با راه اندازی این کارخانه نه تنها نیاز داخلی کشور تامین می شود بلکه کشورهای حاشیه خلیج فارس که مصرف کننده عمده این محصولات هستند، مشتریان اصلی ما محسوب می شوند.

حجازی با بیان اینکه 342 میلیارد تومان برای تاسیس کارخانه لوله سازی بهمئی اعتبار لازم است، خاطرنشان کرد:این کارخانه تا دو سال آینده به بهره برداری می رسد که انتظار داریم مسئولان به خصوص استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پرداخت تسهیلات ارزی به ما وشتاب بخشی برای تاسیس کارخانه همکاری کند.

وی در پایان سخنان خود گفت: با راه اندازی این کارخانه 150نفر به صورت مستقیم و 400نفر به صورت غیر مستقیم شاغل می شوند.

 
انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها