صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

2. دى 1397 - 10:31
کد مطلب: 72761
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی از اجرای برنامه های متنوع حوزه کتابخوانی و ترویج فرهنگ مطالعه در هفته پژوهش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما از اجرای برنامه های متنوع حوزه کتابخوانی و ترویج فرهنگ مطالعه در هفته پژوهش خبر داد.

جشنی با گرامیداشت هفته پژوهش به پژوهشگران گفت: پژوهش یک روند هوشمندانه، خلاقانه و منظم است، کوششی است برای یافتن بهترین راه حل های ممکن برای حل مشکلات موجود در عرصه های مختلف .

وی تصریح کرد: در دنیای امروز دانایی یکی از محورها و شاخص های اصلی پیشرفت وتعالی هر جامعه محسوب می شود.

جشنی افزود: پژوهش امکان کشف کاربرد تازه دانش را فراهم می کند که می تواند منبع درآمد مادی باشد و باعث حل مسائل و تضادهای جامعه شود.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی در ادامه سخنان خود بازدید از نمایشگاه علمی و پژوهشی طرح شهید بهنام محمدی در دبیرستان  دخترانه حضرت رقیه (س)، بازدید مدارس از کتابخانه های عمومی شهرستان، نشست حافظ خوانی و قصه گویی باگویش محلی را از برنامه های اجرا شده هفته پژوهش  در بهمئی عنوان کرد.

جشنی افزود:معرفی آداب و رسوم شب یلدا توسط کتابدارن برای کودکان در بخش کودک، نشست کتابخوان کتابخانه ای، مسابقه مشاعره وچیستان در بین کودکان و اهدای ملزومات مصرفی  توسط خیرین به کتابخانه های عمومی از دیگر برنامه های هفته پژوهش در بهمئی بود.

تصاویر:

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها