صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

به همت نماینده کهگیلویه بزرگ و همکاری نهادهای فرهنگی صورت گرفت؛
برگزارای همایش تجلیل از 59 مادر و همسر شهید شهرستان بهمئی +تصاویر
7. مهر 1397 - 0:22
کد مطلب: 72614
همایش تجلیل از 59 مادر و همسر شهید شهرستان بهمئی به همت نماینده کهگیلویه بزرگ و همکاری هیئت مذهبی انصار المهدی(عج)، سپاه پاسداران و بنیاد شهید شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ همایش تجلیل از 59 مادر و همسر شهید شهرستان بهمئی به همت نماینده کهگیلویه بزرگ و همکاری هیئت مذهبی انصار المهدی، سپاه پاسداران و بنیاد شهید شهرستان برگزار شد.

در این همایش که با حضور مسئولان و خانواده معظم شهدای شهرستان بهمئی در مسجد دکتر جهاندیده شهر لیکک برگزار شد نماینده کهگیلویه بزرگ به تبیین نقش مادران و خانواده های معظم شاهد، ایثارگر و آزاده را در همراهی، همگامی و تشویق رزمندگان اسلام به حضور در جبهه های جنگ پرداخت.

سردار عدل هاشمی پور تصریح کرد:مادران و همسران شهدای ما با تأسی از صبر و استقامت حضرت زینب و ام البنین(سلام الله علیهما) نقش مهمی در پیشبرد اهداف جنگ ایفا کردند.

 وی خاطرنشان کرد: در بیشتر وصیت نامه شهدا بر لزوم خدمت به محرومان و  اطاعت از ولایت تاکید شده است.

 سردار هاشمی پور افزود: خدمتگزاری به خانواده های شاهد، ایثارگر و آزاده لطف الهی و افتخاری برای ماست.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این همایش یک رخداد ارزشمند فرهنگی است که از بانیان این برنامه به خصوص هیئت مذهبی انصار المهدی(عج) شهرستان بهمئی تقدیر می کنم.

در پایان این مراسم باشکوه ۵۹ نفر از مادران و همسران شهدای شهرستان بهمئی از طرف نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با اهدای لوح سپاس و هدیه تجلیل شد.

تصاویر:

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین