صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

3. شهريور 1397 - 21:23
کد مطلب: 72529
نشست کمیته برنامه ریزی بهمئي عصر امروز با حضور معاونت برنامه و بودجه استانداري كهگيلويه و بويراحمد و نماينده مردم بهمئي در مجلس شوراي اسلامي، در سالن اجتماعات فرمانداري شهرستان برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر؛نشست کمیته برنامه ریزی بهمئي عصر امروز با حضور معاونت برنامه و بودجه استانداري كهگيلويه و بويراحمد و نماينده مردم بهمئي در مجلس شوراي اسلامي، در سالن اجتماعات فرمانداري شهرستان برگزار شد.

فرماندار بهمئي در اين نشست سهم اعتبارت سال97 شهرستان بهمئي را تشريح كرد.

حكمت اله سنايي تصريح كرد: اعتبارات تملك دارائي هاي سرمايه اي استان كهگيلويه و بويراحمد به مبلغ 33563 ميليون ريال،اعتبارات 3درصد حاصل از صادارت نفت خام و گاز طبيعي مبلغ 168382ميليون ريال و مبلغ 137097ميليون ريال از محل اعتبارات موضوع قانون استفاده متوازن از امكانات كشور مي باشد.

نماينده عالي دولت و رئيس کميته برنامه ريزي شهرستان خطاب به مديران و رؤساي ادارات بهمئي گفت: مسئولان در اجراي پروژه هاي خود جديت را سر لوحه کارهاي خود قرار داده وبا تدبير و برنامه ريزي مناسب ضمن جذب به موقوع اعتبارات ، اولويت كاري خود را در اتمام پروژه هاي نيمه تمام قرارداد دهند.

فرماندار بهمئي در ادامه خاطرنشان كرد:با توجه به لزوم تكميل پروژه هاي نيمه تمام شهرستان كه بيشتر آنها اولويت دار هستند، سعي مي كنيم تا تكميل همين پروژه ها، پروژه جديدي تعريف نكنيم.

معاون سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كهگيلويه و بويراحمد در اين نشست به تشريح جزئيات اعتبارات تملك دارايي هاي شهرستان بهمئي پرداخت.

شهابي از پيگيري هاي خوب نماينده مردم بهمئي در مجلس شوراي اسلامي و تامين بالاي اعتبارات حوزه نفتي براي اين شهرستان تقدير و تشكر كرد.

وي افزود:در شرايط كنوني بيش از هر چيز به اتحاد و همبستگي نياز داريم، سعي كنيم دولمتردان را حمايت كرده و آنها را تخطئه نكنيم و نگويم كه همه تعطيلند.

شهابي تصريح كرد:10 درصد از اعتبارات كل اعتبارات شهرستان بهمئي به فرهنگ و هنر و دين و مذهب اختصاص داده شد كه نزديك 3 ميليارد تومان است .

وي گفت:يكسري الزمات قانوني است كه بايد رعايت كنيم، يكسري تفاهم نامه با بنياد بركت داريم كه در حوزه راهداري و دانشگاه علوم پزشكي اگر به خوبي اجرا شوند، در اين مورد هر رقمي كه بودجه در نظر بگيريم معادل همان رقم مي توانيم تخصيص بگيريم.

اين مسئول استاني گفت:در بحث پروژه هاي جديد بايد بگويم كه اينكار منع قانوني ندارد اما در ماده 23قانون برنامه آمده است كه پروژه هايي كه اعتباري تا 2و نيم ميليارد نياز داشته باشد بايد كمتر از 2 سال تمام شوند.

شهابي با اشاره به اعتبارات خوب شهرستان بهمئي نسبت به شهرستان هاي چهارگانه كهگيلويه بززگ، گفت: اين اعتبارات به بركت وجود نفت در شهرستان بهمئي است كه اميدواريم با تدبير مسئولان شهرستاني به خوبي تخصيص و مصرف شوند.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به لزوم توجه به آسيب هاي اجتماعي، گفت:يكي از مشكلاتي كه كشور و به تبع آن استان ما دارد، آسيب هاي اجتماعي است كه ما هم بايد فكري كنيم ؛ما اعتبار خوبي براي مبارزه با آسيب هاي اجتماعي در شهرستان بهمئي اختصاص مي دهيم كه به دستور وزارت كشور و با نظر فرماندار و امام جمعه شهرستان پيگيري و جذب مي شوند.

درادامه اين نشست تعدادي  از مسئولان ادارات شهرستان در راستاي آخرين اقدامات و پروژه هاي دردست اقدام گزارشي را ارائه كردند.

 
 
 

انتهاي پيام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها