صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

با حضور مديركل اوقاف و امور خيريه كهگيلويه و بويراحمد؛
برگزاري مراسم تكريم و معارفه مسئولان اوقاف شهرستان بهمئي+تصاوير
1. شهريور 1397 - 13:27
کد مطلب: 72523
مسئول جديد اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان بهمئي ظهر امروز در مراسمي معارفه شد.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر؛مسئول جديد اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان بهمئي ظهر امروز در مراسمي معارفه شد.

 اين مراسم با حضور مديركل اوقاف و امور خيريه كهگيلويه و بويراحمد و معاونين بازرسي،فرهنگي و حراست اين اداره كل در فرمانداري شهرستان بهمئي برگزار شد.

مديركل اوقاف و امور خيريه كهگيلويه و بويراحمد در اين مراسم با تاكيد بر نبود نگاه سياسي در گزينش مسئولان اين نهاد، گفت:نيروي جديد از جوانان متعهد و پاي كار هم استاني است كه پيش از اين يكي از نيروهاي موثر و فعال در اداره اوقاف و امور خيريه گچساران بود.

حجت الاسلام جنتي پور تصريح كرد:مسئول سابق اداره اوقاف و امور خيريه بهمئي هم از اين به بعد به عنوان معاونت فرهنگي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان است كه به عنوان جوان ترين معاونت اداره كل در استان شروع به فعاليت مي كند.

فرماندار بهمئي در اين مراسم با تقدير از حضور مديركل اوقاف و امور خيريه كهگيلويه و بويراحمد، گفت: بنده هم هيچگاه نگاه سياسي به اداره اوقاف ندارم و به نظر مديركل در انتخاب مسئول براي آن احترام مي گذارم.

حكمت اله سنايي افزود: مسئول سابق اداره اوقاف بهمئي در تمامي برنامه هاي فرهنگي حضوري فعال داشت و امام جمعه موقت شهر ما بود كه از زحمات و تلاش هاي ايشان تقدير و تشكر مي كنم.

فرماندار بهمئي در پايان سخنان با تبريك به مسئول جديد اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان، گفت: فرمانداري بهمئي در راستاي تحقق سياست هاي سازمان اوقاف و امور خيريه آماده هر گونه با همكاري با مسئول جديد مي باشد.

در پايان اين مراسم از زحمات حجت الاسلام قاسم مومني شاد به عنوان مسئول سابق اداره اوقاف و امور خيريه بهمئي تقدير و ایوب افشاري طي حكمي از سوي مديركل اوقاف استان به عنوان مسئول جديد اوقاف شهرستان منصوب شد.

 
 
 

انتهاي پيام/

 

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها