صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

به همت هيئت مذهبي ميثاق با شهداي بهمئي صورت گرفت؛
برگزاري مراسم سوگواري شهادت حضرت جواد الائمه+تصاوير
21. مرداد 1397 - 8:44
کد مطلب: 72506
هيئت مذهبي ميثاق با شهداي بهمئي در مراسمي به سوگواري شهادت امام جواد(ع) پرداخت.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر؛مراسم سوگواري سالروز شهادت امام جواد(ع) به همت هيئت مذهبي ميثاق با شهداي بهمئي در شهرستان برگزار شد.

اين مراسم شامگاه شهادت آنحضرت، با سخنراني رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان و مداحي  شمس الله خردمند محکم در مسجد شهيدان جشان زاده در پارك شهداي گمنام شهر ليكك برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین ویسی نژاد در اين مراسم تصريح كرد:وجود مقدس معصوم به عنوان انسان کامل است وبیانات معصوم(ع) تمام راه های اصلی و فرعی خیر در آن قرار دارد و انسان باید اتصال به این بیانات پیدا کند حال فرمولی که در کلام معصوم است به شرطی که ما بدان عمل کنیم ما را به مقصود می رساند و همه سعادت دنیا و آخرت نصیبمان می گردد.
وي گفت:بیاناتی که از امام جواد(علیه السلام) رسیده بسیار زیربنایی است حال اگر کسی که در دوران جوانی به این بیانات جامع عمل بپوشاند، سعادت دنیا و آخرت را برای خودش رقم زده است.
ويسي نژاد در ادامه گفت:امام جواد (ع) یکی از جوانترین امامان شیعه است که به شهادت رسیده اند، امام رضا (ع) جوادش را خیلی دوست داشت و می فرمود "خداوند مولودی با برکت تر از او بدنیا نیاورده است".
وی در ادامه گفت :امام جواد(ع) به تعبیر رهبر عزیزمان، چهره نفاق را آشکارکرد، چون مامون دشمنی اش را آشکارنمی کرد وما وظیفه داریم درهرعصری شیعه وظیفه دارد چهره نفاق را برای مردم آشکار کند ؛چون دشمن پنهان سخت تر ازدشمنی کسی که دشمنی اش را آشکارنمی کند.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستاندر پایان از حضور هیئت های مذهبی و مردم ولایت مدار شهرستان و رئیس اداره اوقاف تشکر کردند و ازعدم حضور بقیه مسؤلان ادارت در این برنامه گلایه نمود

تصاوير:

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها