صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

با حضور معاون دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد؛
افتتاح دو باب خانه پزشک با اعتبار3میلیارد ریال در شهرستان بهمئی+عکس
3. ارديبهشت 1397 - 19:21
کد مطلب: 72286
دو باب خانه پزشک با حضور معاون امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان در شهرستان بهمئی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ ظهر امروز همزمان با هفته سلامت دو باب خانه پزشک با حضور معاون امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان، بخشدار مرکزی و دیگر مسئولان حوزه سلامت در دو نقطه از شهرستان بهمئی افتتاح شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی در حاشیه این مراسم گفت: ساختمان مراکز جامع سلامت ممبی و شهرک ولیعصر بهمئی نوساز اما فاقد خانه پزشک بود که با پیگیری و تلاش شبانه روزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع پروژه خانه پزشک در سال گذشته کلنگ زنی شد.

علی آبشنگ افزود:برای جلوگیری از هجرت روستائیان این مناطق، رفاه پزشکان و ارائه خدمات بهتر به مردم نیاز به ساخت این دو خانه پزشک بود که خوشبختانه امروز با حضور معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان به بهره برداری می رسد.

وی تصریح کرد: پیش بینی می شود ظرف دو هفته آینده همه تجهیزات مورد نیاز خریداری و در ساختمان های مذکور مستقر شوند که امیداوریم توانسته باشیم گامی بلند در راستای خدمت رسانی به مردم شریف ممبی و شهرک ولیعصر برداشته باشیم.

معاون امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و  بویراحمد در این مراسم گفت: هفته سلامت با شعار " پوشش همگانی سلامت؛ برای همه و در همه جا " نامگذاری شده است که طرح تحول سلامت نماد عینی همین شعار است.

جمشید محمدی تصریح کرد: در هفته سلامت و در راستای شعار سال به طور قطع با افتتاح این پروژه ها و تامین رفاه و آسایش پزشکان، خدمات شایسته ای به مردم شریف شهرستان ارائه می شود.

وی گفت: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر 3میلیارد ریال در مدت زمان یکسال ساخته و به بهره برداری رسیده است.

نظرات کاربران

آخرین عناوین