صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

18. بهمن 1396 - 19:11
کد مطلب: 72157
مسئولان بهمئی صبح امروز از طرح های اقتصاد مقاومتی مورد حمایت بسیج سازندگی شهرستان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ فرماندار، امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی و چند مسئول دیگر از شهرستان ظهر امروز از طرح های موفق اقتصاد مقاومتی مورد حمایت ناحیه مقاومت بسیج بهمئی سرکشی و بازدید کردند.

این برنامه بمناسبت گرامیداشت دهه فجر و با دعوت فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی از شورای اداری شهرستان صورت گرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در حاشیه بازدید از این طرح های اقتصادی زودبازده، گفت: هدف اصلی ما از سرکشی از این بنگاه های اقتصادی زودبازده، تشویق و ترغیب بیکاران به اجرای کار تولیدی و شناسایی و رفع مشکلات کسانی است که قدم در این وادی اقتصادی نهادند.

سرگرد باقر پسنده تصریح کرد بسیج سازندگی :ناحیه مقاومت بسیج بهمئی از بیکارانی که حاضر به اجرای طرح های تولیدی زودبازده در سطح شهرستان باشند، تسهیلات اقتصاد مقاومتی اعطا می کند.

وی خاطرنشان کرد: طرح هایی که تاکنون در شهرستان بهمئی اجرا شدند و مردم از اجرای آن راضی بودند، طرح پرورش زنبور عسل، پرورش مرغ بومی، پرورش شتر مرغ و صنایع تبدیلی زیتون است که امروز از 4 مورد از این طرح ها به نمایندگی از 25 طرح اجرا شده در سال 96 به همراه مسئولان شهرستان بازدید می کنیم.

پسنده با بیان اینکه برای طرح های اجرا شده 3میلیارد ریال اعتبار توسط بسیج سازندگی شهرستان بهمئی جذب و تخصییص داده شد، گفت:کارشناسان و ناظران اقتصاد مقاومتی ما در بسیج سازندگی شهرستان با جدیت تلاش می کنند که طرح ها به طور کامل اجرا شده تا از روند انحراف تسهیلات جلوگیری شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در پایان از حضور مسئولان شهرستان بهمئی در این بازدید تقدیر و تشکر کرد.

 

 
انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

مردم منه دهدشت و ياسوج و گچساران هه پتروشيمي افتتاح ايكنن ايما هنوز و دين شترمرغ و گنج عسليم ... مسئولين به فكر اشتغال گسترده باشيد... بهمئي محروم

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها