صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

25. آبان 1396 - 20:14
کد مطلب: 71965
مردم خونگرم و نوع دوست شهرستان بهمئی اولین محموله کمک های داوطلبانه خود به هموطنان زلزله زده در غرب کشور ارسال کردند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛مردم ولایتمدار شهرستان بهمئی این روزها در کنار سایر هموطنان خود در مصیبت کشته و زخمی شدن هزاران هموطن کرمانشاهی بر اثر زلزله، به سوگ نشستند اما با روحیه ای وصف ناپذیر در حال جمع آوری و ارسال کمک به همنوعان خود می باشند تا در کنار سایر هموطنان بخشی از امکانات رفاهی را برای بازماندگان زلزله فراهم کنند.

پایگاه های ثابت و سیار هلال احمر، بسیج سازندگی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی در سراسر شهرستان فعال هستند و به صورت شبانه روزی و جهادی به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی شهروندان بهمئی مشغولند.

مسئولان شهرستان بهمئی هم در این بین بیکار ننشتند و با برگزاری نشست و برنامه ریزی های مختلف به کمک سایر ارگان های جمع آوری کمک های مردمی آمدند و خود نیز در این امر بشردوستانه و خداپسندانه سهیم هستند.

برخی از ادارات مانند اداره جهاد کشاورزی به صورت خودجوش به جمع آوری کمک های مردمی پرداختند و صدها تخته پتو و سایر اقلام مورد نیاز زلزله زده را فراهم کردند.

کارمندان برخی از ادارات مانند اداره منابع طبیعی  با اختصاص یک روز از حقوق ماهانه خود به زلزله زدگان در این امر خیرخواهانه شرکت کردند.

ناحیه مقاومت بسیج، بسیج سازندگی و هیئت رزمندگان اسلام شهرستان بهمئی از مراجعات مکرر مردم به صورت شبانه روزی و دریافت کمک های داوطلبانه برای ارسال به مناطق زلزله زده خبر می دهند.

در یک کلام می توان گفت که ذکر و فکر این روزهای مردم و مسئولان شهرستان بهمئی در کنار همدردی با مردم زلزله زده غرب کشور، جمع آوری هر چه بیشتر کمک های داوطلبانه به هموطنان مصیبت زده خود می باشد.

مردم  و مسئولان خونگرم و نوع دوست شهرستان بهمئی عصر امروز با اتحاد و همدلی اولین محموله کمک های داوطلبانه خود را به هموطنان زلزله زده کرمانشاهی ارسال کردند.

تصاویر ضمیمه خبر:

 

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها