صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)؛
افتتاح دبستان برکت در روستای تنگ ابدال بهمئی+تصاویر
9. شهريور 1396 - 18:29
کد مطلب: 71860
دبستان روستای محروم تنگ ابدال بهمئی به همت بنیاد خیریه برکت تاسیس و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر ، درمراسمی با حضور مهندس گاطع ، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استانهای فارس ، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل نوسازی مدارس استان، فرماندار و مسئولان شهرستان بهمئی، مدرسه 3 کلاسه خَیِری بنیاد برکت در روستای تنگ عبدال به بهره برداری رسید .

مدیرکل نوسازی مدارس استان در این مراسم گفت : این مدرسه با 151 متر مربع زیربنای آموزشی و با تجهیزات کامل و اعتباری بالغ بر  350میلیون تومان توسط اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد احداث و به بهره برداری رسید.

مهرابی افزود : در واقع باید این مدارس را هدیه‌ای به مناطق کم‌تر توسعه‌یافته‌ی کشور دانست که با تأمین اعتبار ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و تلاش و برنامه‌ریزی بنیاد برکت محقق شده است و هم‌چنان با جدیت دنبال می‌شود .

فرهنگی نسب، فرماندار بهمئی در این مراسم گفت : در حال حاضر مدرسه برکت جذاب‌ترین و استانداردترین بنایی هستند که در این روستا ساخته شده و دانش‌آموزان ساکن این روستا فرصت تحصیل در مکانی متفاوت و مجهز را تجربه می‌کنند .

گفتنی است بنیاد برکت در سال 86 زیر نظر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تأسیس شد و از آن زمان تاکنون  به مناطق محروم کشور خدمت زیادی ارائه کرده است .

تصاویر ضمیمه:

نظرات کاربران

آخرین عناوین