صبح زاگرس
بیمه پاسارگاد
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

31. مرداد 1396 - 20:22
کد مطلب: 71844
مراسم تکریم و معارفه مدیران میراث فرهنگی شهرستان بهمئی با حضور معاونین اداره کل میراث فرهنگی و اعضای شورای اداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر، مراسم تکریم و معارفه مدیران اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بهمئی در دفتر فرمانداری شهرستان برگزار شد.

داوودی، پاک و صفر پور سه معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این مراسم حضور داشتند.

مجتبی صلاحی با حکمی از سوی محمود باقری، مدیر کل میراث فرهنگی به عنوان سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی بهمئی منصوب و از خدمات چندین ساله اسفندیار اباب به عنوان مدیر قبلی این اداره تقدیر شد.

فرماندار بهمئی ابتدا با خیر مقدم به مسئولان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد و تقدیر از تلاشهای چند ساله اباب، سمت سرپرستی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بهمئی را به مجتبی صلاحی تبریک گفت.

علی اکبر فرهنگی اسفندیار اباب را مدیری با تجربه، پر تلاش عنوان کرد و گفت: مدیر سابق اداره میراث فرهنگی بهمئی در هر لحظه ای از شبانه روز آماده پاسخگویی به بنده بود و هیچگاه در این راستا کوتاهی نکرد.

وی افزود: اباب مدیری بود که تعامل بسیار خوبی با سایر اعضای شورای اداری شهرستان داشت که این موضوع وظایف مدیر جدید را سنگین تر می کند.

فرهنگی نسب با اشاره به عادی بودن تغییر و تحول در یک مجموعه، گفت: با این که از مدیر سابق راضی بودیم اما تغییر پست ها امری عادی گه اگر این گونه نبود الان پست ها به ما نمی رسید.

وی با بیان اینکه اداره میراث فرهنگی یک اداره عریض و طویل است، افزود:شهرستان بهمئی ظرفیت خوبی برای توسعه در سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دارد که از مدیر جدید می خواهم با تمام توان در راستای توسعه شهرستان در هر سه حوزه گام بردارد.

معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ادامه این مراسم با اشاره به جایگاه ویژه شهرستان بهمئی از نظر آثار باستانی و جلوه های طبیعی، گفت: شهرستان بهمئی یکی از شهرستان های استان است که آثار تاریخی و باستانی آن از ارزش و اهمیت بالایی برخوردارند.

داوودی افزود:شهرستان بهمئی از نقوش برجسته تنگ سروک گرفته تا تالاب زیبای برم الوان و دیگر جاذبه های گردشگری همیشه مورد توجه مسئولان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می باشد.

سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی بهمئی در پایان این نشست با تقدیر از حسن نیت مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد و فرماندار بهمئی برای انتصاب وی، گفت: برنامه های کاری خود را جهت توسعه شهرستان بهمئی در سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به صورت مکتوب برای اداره کل و فرمانداری ارسال می کنم.

مجتبی صلاحی گفت:قول میدهم هیچگاه منافع شخصی خود را بر منافع عمومی مردم شهرستان و سیاست های سازمان ترجیح ندهم.

در پایان این مراسم فرمانداری بهمئی با اهدای یک لوح سپاس از زحمات اباب تقدیر کرد.

تصاویر ضمیمه خبر:

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها