بیمه پاسارگاد
صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

20. تير 1396 - 3:27
کد مطلب: 71761
مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی با حضور مدیرکل ارشاد کهگیلویه و بویراحمد در سالن آمفی تئاتر شهر لیکک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر، مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی با حضور مدیرکل ارشاد کهگیلویه و بویراحمد، مردم و مسئولان شهرستان در سالن آمفی تئاتر شهر لیکک برگزار شد.

در این مراسم علیداد خوبی زاده به عنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی منصوب و از خدمات 4 ساله امین درخشان در سمت ریاست این اداره تقدیر شد.

درخشان با حکم جدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به سمت مدیر اداره روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منصوب شد.

نکته جالب توجه این بود که یک زوج جوان و  هنرمند بهمئی در حوزه هنرهای تجمسی در حاشیه این مراسم، یک تابلوی نقاشی با تصویری زیبا از امین درخشان به عنوان یادبود به وی تقدیم کردند.

در پایان مراسم مدیران ادارات، هیئت های مذهبی، کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه بهمئی از تلاش های 4ساله مدیر سابق اداره ارشاد این شهرستان با اهدای لوح سپاس تقدیر کردند.

تصاویر ضمیمه:

نظرات کاربران

آخرین عناوین