صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

6. تير 1396 - 11:05
کد مطلب: 71745
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با خانواده شهدا و جانباز حادثه ترور مجلس در شهرستان بهمئی دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر،بمناسبت سالروز عملیات پد خندق مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، به همراه فرماندار، رئیس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد بهمئی با خانواده شهدا و جانباز حادثه ترور مجلس در شهرستان بهمئی دیدار کردند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ابتدا با عیادت از علی جاویدیان، جانباز حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی در روستای گچ بلند، برای سلامتی و بهبودی وی دعا کرد.

رضا دهبانی پور در دیدار با خانواده شهدا با تاکید بر لزوم تکریم خانواده شهدا و پاسداشت آرمانهای والای آنان، گفت: دیدار با خانواده شهدا یک تکلیف است، نه برای بر طرف کردن نیاز شهید، بلکه برای باز کردن گرهی از گره های زندگی خودمان.

وی گفت:شهدای ما شیرین ترین دارایی خود را تقدیم کردند تا آرامش و امنیت در کشور حاکم شود و وظیفه ما بعد از شهدا، ادامه دادن راه آنان و تکریم خانواده شهداست.

دهبانی پور با اشاره به دلاوری و رشادت فرزندان بهمئی در اتفاقات خونین عملیات پد خندق، گفت: فرزندان بهمئی با شجاعت و رشادت های بی نظیر در کنار سایر هم استانی ها در عملیات پد خندق حضوری غرور آفرین داشتند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در این سفر از خانواده شهدای رحم خدا جاوید، سپهدار جومری، یداله جومردی، خداخواست جباری و باقر جاکیان دیدار و به پاس رشادت و جانفشانی فرزندان این خانواده ها، از آنها تجلیل کرد.

به گزارش آوای ماغر درچهارم تیرماه سال ۱۳۶۷، حدود۴۰ روز پس از تحویل پد خندق در جزایر مجنون به تیپ مستقل ۴۸ فتح استان به فرماندهی شهید حاج سیف‌الله حیدرپور و در آخرین روزهای دفاع مقدس، بسیجیان و پاسداران این تیپ در جزیره مجنون با شجاعت و ایثار جلوی پیشروی نیروهای بعثی را گرفتند ؛رزمندگان اسلام در این حماسه ۱۱۷ شهید تقدیم اسلام و انقلاب کردند که ۸۸ تن آنان از فرزندان استان کهگیلویه و بویر احمد بودند.
 

تصاویر ضمیمه:

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها