صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

با حضور مسئولان کشوری و استانی کهگیلویه و بویراحمد؛
برگزاری جشن بزرگ عیدانه در قلعه نادر بهمئی+تصاویر
8. فروردين 1396 - 8:19
کد مطلب: 71519
جشن با شکوه عیدانه با استقبال با شکوه مردم و حضور مسئولان کشوری و استانی در منطقه گردشگری قلعه نادر بهمئی برگزار شد.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،جشن با شکوه عیدانه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری میراث فرهنگی شهرستان بهمئی با استقبال با شکوه مردم در منطقه گردشگری قلعه نادر برگزار شد.

 

محمد علی فیاضی، مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری  و دبیر کمیته ملی طبیعت گردی کشور مهمان ویژه این برنامه شادی بود.

 

استاندار، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ،  مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری وجمعی از معاونین مدیران کل استان در این جشن بزرگ حضور داشتند.

 

این برنامه با اجرای مشترک  مجری علیزاده مجری توانمند سیمای استانی مرکز دنا و رسول سنایی از هنرمندان توانمند شهرتان بهمئی با  برنامه های شاد و مفرح هزاران شهروند بهمئی را ساعات زیادی دور هم گرد آورد.

 

اجرای برنامه های متنوع طنز و تئاتر، برنامه زیبای تقلید صدا،  پخت غذاهای محلی، اجرای دستمال بازی محلی به همراه ساز و نقاره، حضور  عشایر غیور با لباس محلی و برنو در کنار طبیعت سرسبز و با صفای بهاری قلعه نادر جلوه های خاصی به برنامه داد که نتیجه آن لبخند رضایتی بود که بر لبان تمامی شرکت کنندگان در جشن مشاهده می شد.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد که به علت ترافیک بالا در منطقه گردشگری قلعه نادر در آخرین دقایق برنامه موفق به حضور  در سن شد، با تقدیر ویژه از ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی شهرستان بهمئی ، گفت: استقبال ویژه مردم از این برنامه مایه خرسندی ماست و نشان از ظرفیت بالای این منطقه برای برگزاری جش و شادی است.

 

دکتر موسی خادمی با تبریک سال نو، از حضور با شکوه مردم در برنامه جشن عیدانه تقدیرکرد.

 

در این برنامه از زحمات روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی شهرستان بهمئی توسط مسئولان کشوری و استانی حاضر در برنامه تقدیر شد.

تصاویر ضمیمه:

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها