صبح زاگرس
بیمه پاسارگاد
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

10. دى 1395 - 15:25
کد مطلب: 71214
اولين پارک مالیات کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرکل امور مالیاتی استان در شهر لیکک به بهره برداری رسيد

به گزارش سایت خبری آوای ماغر؛مدیرکل امور مالیاتی استان در آیین افتتاح این طرح با اشاره به اينكه  پرداخت به موقع مالیات گامی جهت افزایش طرح‌های عمرانی به خصوص در حوزه عمران شهری و روستایی است، از افزایش اعتبارات ناشی از عوارض و ارزش افزوده به شهرداری‌ها در سال جاری خبر داد.

 

 محمدعلی غفاری گفت : در سال گذشته  در کهگیلویه و بویراحمد بيش از 270میلیارد ریال از محل عوارض و مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌هاي استان  پرداخت شد.

 

غفاری با بيان اينكه در هشت ماه اول امسال نیز از این محل 270 میلیارد ریال به دهیاری‌ها و شهرداری‌ها کمک شد، افزود : بهره برداری از پارک مالیاتی در منطقه کمتر توسعه یافته لیکک، بیانگر اهمیت پرداخت مالیات در دست یابی مردم به امکانات رفاهی است.

 

شهردار لیکک  در این مراسم با اشاره به اينكه  برای این پارک با یک هکتار مساحت چهار میلیارد ریال هزینه شده است، گفت : از سال گذشته 8 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل مالیات به این شهرداری پرداخت شده است.

 

جهانياني پور افزود: در شهر لیکک تاکنون سه پارک احداث و یک پارک دیگر در دست ساخت است و سرانه فضای سبز شهر لیکک کمتر از چهارمتر مربع می باشد.

 

وی گفت: اين پارك با امكانات رفاهي لازم براي استفاده عموم درخيابان حضرت امام خميني (ره ) شهرلیکک به نام پارک مالیات به بهره برداري رسيد.

 

شهردار لیکک در پایان گفت: پارک مالیات لیکک بر اساس استانداردهاي روز طراحي و ساخته شده و داراي امکانات و تجهيزات ورزشي، تفريحي و خدماتي مناسب مي باشد.

تصاویر ضمیمه:

نظرات کاربران

آخرین عناوین