صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

17. ارديبهشت 1399 - 9:42
کد مطلب: 73838
آن زمان مردم می فهمند که ما دنبال کارهای عمومی و عام المنفعه نبودیم و اشتباهی بزرگ مرتکب شدیم ؛سردار هاشمی به همه می فهماند که تشنه قدرت،پست و مقام نبوده و نیست.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛مدرس دانشگاه و فعال اجتماعی شهرستان بهمئی در یادداشتی با بیان اینکه عملکرد نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس دهم بیشتر در حوزه عمرانی و کارهای عام المنفعه بود،وی را چهره ای موفق دانست و علت عدم پیروزی وی در انتخابات مجلس یازدهم را همین موضوع عنوان کرد.

مجلس یکی از سه قوه مهم و حساس  کشوری است که مردم بر اساس دموکراسی و آزادی در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت و حضور پیدا کرده و کاندیدای انتخابی خود را انتخاب و روانه صندلی سبز بهارستان می کنند.

صندلی که 4سال سردار سازندگی عدل هاشمی پور بر آن تکیه کرده بود  تا وکیل و مدافع خوبی برای حوزه انتخابیه خود باشد؛ هاشمی طی این چهارسال تمام تلاش، فکر، تمرکز و وقت خود را صرف طرح های عمرانی و کارهای عام المنفعه حوزه انتخابیه خود کرده  بود تا پایان کار خود همچنان به این امر ادامه داد.

قبل از شروع انتخابات یازدهمین دوره مجلس اسلامی در نطق سخنرانی های خود به ضرس قاطع اعلام کرد:" من عدل هاشمی پور، نماینده مردم انتخابیه دوباره پیروز انتخابات باشم یا نباشم، تا پایان 4ساله نمایندگی ام  از تلاش و کوشش و خدمت بی منت برای حوزه خود دست برنمی دارم و دلسرد نخواهم شد.

اگر توفیق دوباره نمایندگی مردم حوزه خود را پیدا کردم، تلاش مضاعف در این امر خطیر را ادامه می دهم ودست از خدمت و کار برنمی دارم.

اگر توفیق این خدمت حاصل نشد، همچنان بعنوان یک سرباز و خادم خوبی برای مردم حوزه خود ادامه این راه و مسیر و هدف هستم"

هاشمی بیشتر وقت خود را صرف خدمت، عمران و آبادی حوزه انتخابیه خود کرد تا کارهای شخصی ،وی با دل بزرگش به همه ثابت کرد که هدف ایجاد اختلاف سیاسی و حذف و برکناری هیچ نیروی اداری و مدیریتی نداشته و ندارد وهی چوقت دنبال مهره چینی سیاسی و جریانی در دستگاه ها و سازمان های اداری و مدیریتی حوزه خود نبوده و نیست که این امر بر همگان آشکار شد .

کارهای بزرگ و عمرانی هاشمی در یکی دوسال دیگر برای موافقان و مخالفان سیاسی خود به وضوح آشکار و بیشتر ملموس می شود،آن وقت چیزی جز حسرت و افسوس برای مردم باقی نخواهند ماند که چرا دوباره هاشمی را انتخاب نکردیم!

آن زمان مردم می فهمند که ما دنبال کارهای عمومی و عام المنفعه نبودیم و اشتباهی بزرگ مرتکب شدیم ؛سردار هاشمی به همه می فهماند که تشنه قدرت،پست و مقام نبوده و نیست.

همیشه خود را سرباز و خدمتگزار مردم خود می دانست، در هر عرصه ای که توفیق خدمت باشد به نحو احسن خدمت می کند.

اشتباه هاشمی این بود که کارهای عمرانی و عام المنفعه کرد تا در انتخاب مان در انتخابات دوم اسفند 98 از قلم ما جا بیفتد.

خدمات هاشمی فراموش نمی شود و همه هم بخوبی می دانند 4سال نمایندگی وی با تمام ادوار گذشته قابل قیاس نیست بلکه این 4سال به اندازه  20سال خدمت کرد و عملکرد قابل قبولی داشت.

امیدواریم پایان نمایندگی سردار سازندگی به منزله  پایان طرح عمومی و کارهای عام المنفعه نباشد و همه از نعمت خدمات عمومی که در دوره هاشمی برخوردار بودند،همچنان برخوردار شوند.

یقین دارم هاشمی در ادامه این راه خدمت در هر عرصه ای که مشغول باشد با  آن دل بزرگش بیش از پیش به مردم سرزمینش خدمت می کند.

هاشمی آمد و می آید و به ما می فهماند که از خدمت برای مردم دیارش دست بر نمی دارد.

یادداشت از: ابوالحسن جشیره زاده

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین