صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

12. بهمن 1396 - 0:15
کد مطلب: 72126
انقلاب اسلامی ایران الگویی کامل برای آزادی‌خواهان جهان و نویدبخش پیروزی مبارزان جبهۀ حق علیه باطل در سراسر گیتی است.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ مسئول دفتر امام جمعه شهرستان بهمئی در یادداشتی با اشاره به نقش جمهوری اسلامی ایران در جبهه حق علیه باطل، فرارسیدن دهه فجر را تبریک گفت.

متن یادداشت حجت الاسلام جلیل پور به شرح ذیل می باشد:

با طلوع خورشید ولایت در آسمان ۱۲ بهمن ۱۳۵۷، صبحی روشن برای ملتی خسته از ظلم و بیداد و رنجور از تاریکی و ظلمت دوران سیاه شاهان فاسد آغاز شد و ایران سرافراز با تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری پیامبرگونه امام خمینی (ره) و هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، به الگویی کامل برای آزادی‌خواهان جهان و نویدبخش پیروزی مبارزان جبهۀ حق علیه باطل در سراسر گیتی تبدیل شد.

امروز فریاد عدالت‌طلبی جمهوری اسلامی ایران و دفاع از مظلومان و مستضعفان پس از گذشت ۳۹ سال از پیروزی انقلاب اسلامی و ایستادگی مقتدرانه در برابر قدرت‌های پوشالی جهان و اصرار بر مواضع انقلابی و ضداستکباری، در گوش جهانیان پیچیده است.

تقارن دهه فجر انقلاب اسلامی با ایام شهادت صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، فرصت مغتنم و گرانبهایی است تا سیرۀ استکبارستیزانه از زندگی حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و ائمه اطهار (علیهم السلام) و فرزندشان معمار کبیر انقلاب اسلامی برای عموم جامعه تبیین شود و آرمان بزرگ بنیانگذار جمهوری اسلامی و چگونگی تحقق شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» و رشادت‌ها و ایثار ملت ایران برای تداوم این شعار و پاسداری جانانه از انقلاب اسلامی به نسل جوان منتقل شود تا نقشه‌ها و دسیسه‌های دشمنان قسم‌خورده مردم ایران و بدخواهان خارجی و داخلی انقلاب اسلامی برای ناکارآمد نشان دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش برآب شود.

ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و گرامیداشت ایام الله دهه ی فجر، به ساحت مقدس زهرای مرضیه سلام الله علیها و فرزند برومندشان حضرت امام خمینی (ره) و شهدای راه حق سلام و درود میفرستیم.

حجت الاسلام جلیل پور - مسول دفتر امام جمعه بهمئی

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین