صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

2. بهمن 1396 - 17:03
کد مطلب: 72092
یکی از فعالان دانشجویی شهرستان بهمئی در نامه ای سرگشاده از رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان خواست، نسبت به تحقق یا عدم تحقق وعده های دولت اعتدال در شهرستان بهمئی پاسخگو باشد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ دانشجوی رشته اقتصاد دانشگاه شیراز و از فعالان فرهنگی شهرستان بهمئی در نامه ای سرگشاده خطاب به رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان بهمئی خواهان برگزاری یک نشست و پاسخگویی مسئولان ستاد در مورد تحقق یا عدم تحقق وعده های روحانی در شهرستان بهمئی شد.

متن نامه عارف درخشان به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

ربَ اشرَح لی صَدری وَ یَسِّرلی اَمری وَاحلُل عُقدَهَ مَّن لَّسانی یَفَقهُوا قَوُلی

جناب اقای بهرام نیک فرجام؛ریاست محترم ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در شهرستان بهمئی در انتخابات ریاست جمهوری سال۱۳۹۶

سلام علیکم

احتراما باتوجه به گذشت هفت ماه از پایان انتخابات ریاست جمهوری و لزوم پاسخگویی به محقق شدن یا نشدن وعده ها و دغدغه های مطرح شده از جمله؛ کاهش قیمت دلار،برداشته شدن تمامی تحریمهای هسته ای،گشایشهای اقتصادی حاصل از برجام،کاهش رکود اقتصادی، افزایش امنیت شغلی و گسترده شدن سفره مردم؛ توسط کاندیدای مورد حمایت و تبلیغ این وعده ها توسط شما و سایر اصلاحطلبان شهرستان،از شما یا مسئولینی که به واسطه حضور در ستاد انتخاباتی و پیروزی در انتخابات،صاحب پست شده اند ،به عنوان نماینده دولت ،درخواست میکنم تا جلسه ای به صورت عمومی تدارک ببینید و به سوالات و مطالبات اینجانب به عنوان یکی از فرزندان دانشجوی این دیار که مهمترین وظیفه خود را مطالبه حقوق مردم میداند،با تأکید بر لزوم تحکیم دوستی‌ها و حفظ وحدت و همدلی و آزادی بیان به ویژه در شرایط کنونی در قالب مناظره، پیرامون وعده های مطروحه پاسخ دهید.

 

پیشاپیش از حسن توجه شما کمال قدردانی و تشکر دارم

و من الله توفیق

عارف درخشان، دانشجوی اقتصاد دانشگاه شیراز و دبیر طرح تحول و تعالی بسیج دانشجویی استان فارس

۲بهمن ماه۱۳۹۶

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

دم شازده حسین سه نفرو کشتند .سلام برادر عزیزم سیدعلمدار تقوی تو اینو خوب میدونی که تمامی چپ وراست وبالا وپایین همه فیلم وسناریوی بسیار پیچیده ای است که همه سیاستمداران دنیا بر ملت حکومت کنند وهیچ فرقی ندارند تمامی مسئوالان ما دقیقا دارند کار بقیه کشورها رو انجام میدن . پس چه تاثیری داره این حرفهای پوچ الکی
خدا شفا بده .....

نظرات کاربران

آخرین عناوین