صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

5. شهريور 1396 - 11:15
کد مطلب: 71852
دانشجوی دکتری ادبیات دانشگاه علامه طباطبایی تهران در یادداشتی اعضای شورای شهر لیکک را به یکرنگ شدن با مردم و تلاش برای خدمت صادقانه به شهروندان توصیه کرد.

به گزاش پایگاه خبری آوای ماغر، دانشجوی دکتری ادبیات دانشگاه علامه طباطبایی تهران در یادداشتی اعضای شورای شهر لیکک را به یکرنگ شدن با مردم و تلاش برای خدمت صادقانه به شهروندان توصیه کرد.

متن یادداشت خسرو ظفرپور به شرح ذیل می باشد:

بِسْمِ اللهِ الَّذي لا اَرْجُو اِلاّ فَضْلَهُ وَلا اَخْشى اِلاّ عَدْلَهُ

امام علی علیه السلام: بیشترین قربانگاه خردها آنجاست که برق های طمع می تابد.نهج البلاغه/حکمت219

با عنایت جستن به خداوند و ائمه اطهار امیدوارم سخنی نرانم که خوانندگان این یادداشت دلسوزانه ، ناراحت بشوند.

شفافیت ، محور کار پنجمین شورای اسلامی شهرستان بهمئی

با آغاز به کار فعالیت منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر لیکک در راستای ممکن ساختن امورات جدید و همچنین امورات جامانده از مصوبه های منتخبین ادوار گذشت،ه امیدواریم که با صلابت و پویایی هرچه تمام تر و با در دست گرفتن راس امور تا خاتمه کار خود، همگی این مصوبه ها را با بهره وری بالا و مفید، عملی واجرایی کنید.

مسئله مهم اینکه عموم خواهانند ،با شفافیت دلسوزانه ، اشل(مبنای)اهداف و برنامه های خود را با استفاده از رسانه جمعی و مجالس اداری در اختیار عموم قرار بدهید، چرا که عموم حق عینی دارند که آگاه شوند منتخبشان به فرض مثال در جلسات حضور می یابد ، یا آیا آن چنان که شایسته و بایسته است از طرح ها و مقتضیات مطرح شده به نفع عموم و شهرستان به طور عقلی و نه نقلی دفاع می کند؟امید به آنکه این مهم را در نظر بگیرید زیرا یک رنگ شدن با مردم نتیجه اش سلامت و معونت جامعه می باشد.

با تذکر به این که در شوراهای ادوار گذشته، اکثر ما واقف هستیم که نظر به تعامل با بیرون ازشهرستان بهمئی، خیلی ضعیف بوده وهمچنین همفکری و رابطه با شهرهای همجوار در راستای امورات مشترک، اقل بوده و قابل بحث می باشد. بنابراین در خواست ما معونت صحیح و راهبردی در جهت پیشبرد امورات شهرستان بهمئی است.

اما کم لطفی به توابع شهرستان مذکور هم چنان در تأمل و تعقل ما مردم بوده و هست،از منتخبان جدید خواهانیم که نگاه خودرا صرفا معطوف به شهرستان بهمئی نکند ودر اندیشه ی امورات توابع هم باشند چرا که زمانی یک درخت زیبا و نافذ است که شاخ و برگ آن مخاطب را تحت تاثیر خود قرار بدهد.

در بحث مسئله اجتماعی شهرستان بهمئی

با جزمیت تمام و اصول راهبردی و منصافه مسائل اجتماعی شهرستان بهمئی را به چالش بکشید و دراستای تحقق و به انجام رسیدن این محوریت می توانید با افراد خبره و باتجربه در این مقتضیات، به رای زدن بپردازید و به یک نظر فیلتر شده و اساسی برسید وبنابه فرموده ی خداوند "راز موفقیت در امور مشورت و تعاون است" .

اگر اجتماع در آسایش باشد، مردم نیز می توانند امرار معاش روزانه ی خود را با علمیت به اینکه برنامه ریزی صحیحی در رابطه با امورات منجر به ثمر بخشی هر چه مفید تر معاش آنها شده، به طور راضی بخش از منتخبان خود انجام بدهند.

مسئله ی خطیر انتخاب کردن کارگزاران دولتی برای انجام امور

کارگزاران دولتی را که بنا به نظر و توقیع شما انتخاب می شوند با آزمایش و صلاحیت توانایی در به انجام رساندن امور مرتبط انتخاب کنید و نه از روی میل و رفتارهای جاهلی متعصبانه و همچنین مهم تر اینکه بنابه فرموده ی امام علی (ع) "این کارگزاران را از میان افراد صالح خداوند و باحیا انتخاب کنید چرا که طمعشان کم و آبرویشان نزد خداوند محفوظ تر است".

امیدواریم به این دواصل مهم، توانایی خبره بودن در امور مرتبط و صالح بودن افراد توجه کنید.

در نتیجه این افراد اگر در امور مرتبط به خود درخشان باشند، مایه ی فخر و مباهات خود شما هم در انظار عموم و بالابردن سطح اعتماد عموم به شما می باشند.

لذا با توجه به رای اعتماد مردم به منتخبین شورای اسلامی شهر لیکک عاجزانه خواهانیم تمام سعی و تلاش خودتان را در پیشرفت شهرمان که اصل و نسب و بیوگرافی ماست، داشته باشید .

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاتة

یادداشت از : خسرو ظفرپور - دانشجوی دکتری ادبیات دانشگاه علامه طباطبایی تهران

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

به نام خدا .خیلی سلیس و روان ، امیدواریم مسئولان عزیز شهرستان بهمئی از این قریب سخن ها بهره ی کافی ببرند و آنها را دنبال کنند .بخصوص واقعا در موضوع توابع شهرستان مثل سراسیاب و ممبی و کت و... بفکر باشند .

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها