بیمه پاسارگاد
صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

20. خرداد 1396 - 15:26
کد مطلب: 71700
به نظر می رسد حامیان داعش، تمایلی به درس آموزی از تجارب گذشته ندارند و بار دیگر مشغول بازی با آتش هستند، ایران حافظانی دارد که این جمله را برای بدخواهان خیالی دست نیافتنی کرده و خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر، هادي منصوري،فعال فرهنگی بهمئی در مورد حوادث تروریستی روزهای اخیر در یادداشتی به این موضوع اشاره کرده که به نظر می رسد حامیان داعش، تمایلی به درس آموزی از تجارب گذشته ندارند و بار دیگر مشغول بازی با آتش هستند، ایران حافظانی دارد که این جمله را برای بدخواهان خیالی دست نیافتنی کرده و خواهد کرد.

متن یادداشت به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا إلیه راجعون

در پی حمله تروریستی صبح روز چهارشنبه مورخ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۶ به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی(ره) در تهران تعدادی از تروریست های مورد حمایت وهابیت خائن و استکبارهای جهانی دراقدامی بزدلانه و تروریستی ملت شریف ومسلمان ایران را در حرم مطهر امام(ره) و مجلس شورای اسلامی مورد هدف تروریستی قرار داده که موجب شهادت تعدادی از مردم بی گناه عزیزمان در ماه مبارك رمضان گردید.

با تبریک و تسلیت به ملت شریف ایران و خانواده شهدای حادثه تروريستى و محکومیت شدید این اقدامات کورکورانه که حاکی از مستأصل شدن آنها در جبهه های نبرد در سوریه و عراق دارد به کشورهای حامی تروريست ها اعلام میداريم ، اینگونه جنایت ها اثری در اراده راسخ دولت جمهوری اسلامی ایران ومردم در مبارزه با تروریست ها و کشورهای حامی آنها نخواهد داشت .

 این عملیات جنایتکارانه که هدف آن، ایجاد اختلاف و تفرقه میان پیروان اسلام که قرن هاست با برادری و امنیت در کنار هم زندگی می کردند، را محکوم می کنیم.

طرف هایی در ورای این گروهکی که این اقدامات تروریستی را انجام داده است، معروف و مشخص است و بر عقلا و آگاهان پوشیده نیست.

جنایات امروز در تهران ترجمان عملی قابل پیش بینی افزایش تنش منطقه ای و بین المللی است که اخیرا در منطقه ما رخ داد اما به نظر می رسد حامیان داعش، تمایلی به درس آموزی از تجارب گذشته ندارند و بار دیگر مشغول بازی با آتش هستند.

روزی بعثی ها آمدند و روی دیوارهای خرمشهر نوشتند: آمده ایم بمانیم، امروز هم داعش فریاد زد اما ایران حافظانی دارد که این جمله را برای بدخواهان خیالی دست نیافتنی کرده و خواهد کرد.

چه زیبا فرمودند ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای که ملت ایران دارد حرکت می‌کند و پیش می‌رود؛ این ترقه‌بازی‌هایی هم که امروز شد، این‌ها هم در اراده‌ی مردم تأثیری نخواهد گذاشت.

یادداشت از:هادي منصوري

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین