صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

1. مهر 1395 - 2:31
کد مطلب: 70139
نماینده سابق کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با انتشار یادداشتی در کانال تلگرام خود از حاشیه رفتن رزمندگان و ایثارگران واقعی و سوء استفاده عده ای خاص از جنگ تحمیلی در کشور انتقاد کرد.
سید علیمحمد بزرگواری

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،نماینده سابق کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با انتشار یادداشتی در صفحه تلگرام شخصی خود از به حاشیه رفتن رزمندگان و ایثارگران واقعی و سوء استفاده عده ای خاص از جنگ تحمیلی در کشور انتقاد کرد.

متن این یادداشت به شکل زیر در کانال تلگرام سید علیمحمد بزرگواری آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

لاحول و لا قوه الا بالله العَلی العَظیم

دفاع مقدس و جنگ تحمیلی هشت ساله را آنانی درک کرده و می کنند که میدان های پر از مین و کانال های مرگ بار پر از سیم های خاردار و باتلاق های خفه کننده را در نوردیدند، آنانی که روبروی چهار لول های در حال شلیک ایستادند و آر پی جی را بر دوش گذاشتند و با شلیک خود آن چهار لول را خفه کردند تا خط دشمن شکست و دیگر رزمندگان تکبیر گویان  سنگرهای دشمن را یکی پس از دیگری فتح نمودند.

 

آنانی درک کرده و می کنند که با بدن های معیوب و ریه های شیمیایی و نفس های گرفته همواره خاطرات مظلومیت خود و یاران شهیدشان را مرور می کنند و آماده اند تا ما بقی جسم معیوب خود را در راه امام و انقلاب اسلامی به فرمان رهبری عزیز خود فدا نمایند .

 

آنانی درک کرده و می کنند که سیاه چال های مخوف اردوگاه های عراقی را گذرانده اند و درد دل های وحشتناکی از آن ظلمتکده های نوادگان عبیداله و حجاج بن یوسف ثقفی دارند .

 

آنانی درک کرده و می کنند که گرمای سوزان بیش از پنجاه درجه خوزستان و سرمای استخوان سوز کوه ها و شیارهای کردستان را درک کرده اند .

 

آنانی درک کرده و می کنند که جنازه پاره پاره عزیزان خود را در بغل گرفته اند یا هنوز چشم به راهند تا خبری از دلبندان خود بشنوند .

 

آنانی درک کرده و می کنند که به عنوان آزاده یا جانباز و یا خانواده شهید و ایثارگر صاحب فرزندانی تحصیل کرده اند ولی فرزندان آن ها به خاطر بیکاری و عدم اشتغال،  پیش چشم آنان به شکل های مختلف پر پر می شوند.

 

خلاصه دفاع مقدس را آنانی درک کرده و می کنند که مظلومانه و گمنامانه شاهد کسانی اند که  از دور دستی بر آتش داشته یا نداشته اند ولی درجایگاه های مختلف و حتی در لباس های مقدسی صاحب حقوق های نجومی گشته و فرزندان آن ها به عنوان آقا زاده صاحب مدارج عالیه و رفاهیات فروان شده اند.

 

این دردی است که از همه دردها بیشتر خانواده های شهدا و ایثار گران و درک کنندگان دفاع مقدس را زجر می دهد  که چرا در حکومتی که ادعای علوی بودن را دارد این چنین باشد؟

 

والسلام علیکم و رحمت الله

سید علی محمد بزرگواری ، ۳۱/ ۶/ ۱۳۹۵

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین