صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

24. تير 1395 - 6:55
کد مطلب: 69029
وجود فیش نجومی در سخت ترین شرایط اقتصادی کشور قابل توجیه نیست و همه خواهان برخورد شدید با این پدیده زشت هستند.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر؛تمام شواهد علمی دال بر این ادعاست که کشور جمهوری اسلامی ایران در دوران تزلزل شدید اقتصادی قرار دارد و فشار اقتصادی بی اندازه بر گرده ملت تاب و توان را از مردم گرفته طوری که در ثروتمندترین کشور جهان از نظر ذخایر زمینی و نعمت های خدادادی خانواده های بسیاری هستند که شب و روزهای متعددی از خوردن لقمه ای نان محروم و ناتوان هستند و حتی قدرت خرید 2 هزارتومان نان برای وعده ی غذایی خود را ندارند.

 

 مالیات های سنگین، عوارض دولتی متعددی که هر روز یک نوع قبض جدید صادر می شود، ناتوانی مردم از پرداخت اجاره مسکن در شهرها، عدم گردش پول در اقتصاد تولیدی و روی آوردن به بانکداری ربا، آلوده کردن زندگی اقتصادی ، ورود بی اندازه جنس های چینی و قاچاق که مسببان اصلی آن در دستگاه دولتی می-باشند و نداشتن برنامه ی توسعه ای برای آینده ی و در انحصار وتنگنا قرار دادن نیروهای دلسوز انقلابی و طرفداران حقیقی ملت محروم همه باعث جمع شدن مجموعه ای شدند که ساختار حکومتی را یک ساختار ضربه پذیر کند که هر روز شاهد افشای جنایت های اقتصادی ،سیاسی می باشیم.

 

فیش 240 میلیون بطور میانگین حقوق ماهانه 150 معلم می باشد و این تنها آن چیزی هست که در فیش قید شده به غیر از احکام ماموریتی، وام های کلان بدون سود، اختلاس ها و زد و بندهای سیاسی - اقتصادی.

 

امروز مافیای اقتصاد و سیاست در نقاب دین چنان در ساختار حکومتی ما رخنه پیدا کرد که به گفته ی مقام معظم رهبری فقط چشم بصیرت هست که خواص را باید بشناسیم، تفاوت بین خواصی که مقابل حضرت علی شمشیر کشیدند در نبرد خوارج با خواصی که چون مقداد و عمار وابوذر و میثم تمارها با خون خود در رکاب علی بن ابی طالب شهید شدند.

 

مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: " ما تشکیل حکومت دینی دادیم و تا رسیدن به حاکمیت دینی فاصله ی بسیار داریم."

 

بله، پس لازم است به انقلاب خود و پاکسازی ساختار حاکم بر جامعه ادامه دهیم ، منتظران حقیقی تمام عمر خود در حال مبارزه هستند، نشستن و دعا کردن کار عاجزان هست و آنان که مدام نهضت امام حسین را نهضت گریه و امام علی را تنها یک زاهد معرفی می کنند فریبکاران دینی هستند برای ظلم بر جامعه و رسیدن به مقاصد شوم خویش.

 

ما به گفته ی مقام معظم رهبری باید بصیر باشیم و در این جنگ نرم علم بر دوش بگیریم.

 

پدران و برادران ما شهید شدند که حکومت عدل برپا شود، این حکومت خون بهای پدران و برادران ما هست، نه تنها من بلکه همه ملت خواهان محاکمه جنایتکاران اقتصادی هستند، اخراج و عزل آنها دردی را دوا نمی کند و  تنها معرفی آنها نمک پاشیدن بر زخم عمیق پیکره ی جامعه هست.

 

باید جواب دهند هیئت بازرسی کشور، دیوان محاسبات، تعزیرات حکومتی، کمیسیون های نظارتی در مجلس و حکومت تا حالا کجا بودند که چنین قارچ های سمی رشد کردند؟

 

یادداشت از:اکبر دهبانژادیان

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها