صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

3. بهمن 1393 - 2:53
کد مطلب: 62871
در جایی که دشمن اسلام محور وحدت مسلمانان را آماج هجمه های خود قرار می دهد، غیرت دینی نقطه اشتراک تمامی مسلمانان جهان برای بی پاسخ نگذاشتن این هتاکی هاست.
محکومیت اهانت به پیامبر

سایت خبری آوای ماغر :به بهانه اهانت نشريه فرانسوي شارلی ابدو به ساحت مقدس حضرت محمد‏(ص) و همراهي بی شرمانه و تاسف‏بار برخی رسانه های داخلی ،لازم دیدم نکاتی هر چند ناقص به عرض مخاطبین ارجمند برسانم .

 

دشمن دنیای اسلام این بار به جای نشانه رفتن شاخ و برگها به صورت دقیق ریشه را هدف قرار داد و با گذر از  توهین به فرقه های مختلف اسلامی ، محور وحدت آنان یعنی رسول اکرم(ص) را مورد هجمه قرار داد.

 

 

نباید با بی تفاوتی از کنار این مسئله مهم بگذریم و باید بدانیم دشمن دین در هر کجای این کره خاکی که باشد دشمن دین است و در هر جایی هم اهانت شود بی پاسخ گذاشتن آن به ضرر جامعه مسلمانان است .

 

 در چنین مسائلی شیعه و سنی ،عرب و عجم ،شرقی و غربی بودن رنگ می بازد و غیرت دینی نقطه اشتراک محکومیت تمامی این هتاکی هاست .

 

اهانت به پیامبر نمی تواند به معنای صرف یک حرکت آزادی مطبوعات باشد و می توان گفت که با این حرکت دشمن  می خواهد ابزار مبارزه خود را تعویض کند و گرنه باز هم در میدان جدید مطبوعات ،در موضع جنگ در مقابل ما ایستاده است.

 

مسلمانان نباید در برابر این همه اهانت و هجمه علیه مقدسات اسلام سکوت کنند، بلکه باید با وحدت و همدلی نقشه های شوم استکبار را نقش بر آب کنند.

 

از تمامی مسلمانان انتظار می رود با هر ابزاری که دارند همصدا با هم توطئه علیه براندازی اسلام را خنثی کنند . فرقی نمی کند ابزار مقابله با دشمن چه باشد ،تظاهرات و شعار دادن ،بیانیه ،مقاله و در صورت نیاز جنگ مسلحانه .

 

مسلمان شدن به اجبار نیست اما مسلمانی خرج دارد ،یک زمان با نوشتن یک مطلب مسئله جهان اسلام حل می شود،گاهی با یک تظاهرات و زمانی هم نثار خون لازمه خنثی کردن توطئه های دشمنان قسم خورده اسلام است .

 

ابتدا شناختن ابزار مبارزه و پس از آن میدان مبارزه  دشمنان لازم است و بعد از آن مقابله در همان میدان ها ضرورت می یابد.

 

 میدانی که امروز دشمن برای ضربه زدن به مقدسات مسلمانان انتخاب کرده است میدان پر رمز و راز رسانه،فضای مجازی و مطبوعات است و راه مبارزه با آن هم ابزاری چون قلم می طلبد و رسانه ای برای انعکاس انزجار مردم از این همه هتاکی.

 

رسانه ها هم باید در مسیر اهداف اسلام گام بردارند و روشنگری کنند و مطبوعاتی که به  هر نحو در اطلاع رسانی ضعیف عمل کنند و یا در به انحراف کشاندن جامعه و همسویی با اهداف دشمن گام بردارند،  افکار عمومی را جریحه دار کرده و علاوه بر از دست دادن جایگاه واقعی خود در بین مردم،به رسالت واقعی خود نیز پشت پا می زنند.

 

اکنون که به اهمیت و نقش بارز رسانه ها در کمک به حیات اسلام پی بردیم،بیاییم شیعه و سنی,عرب و عجم,شرقی و غربی همه با هم با وحدت و همدلی با انتشار حداقل یک مطلب با موضوع محکومیت توهین به مقدسات و تنفر از هتاکان به مقدسات دین مسلمانانی که بالغ بر یک میلیارد نفر از جمعیت جهان را به خود اختصاص می دهند در فضای مجازی بتوانیم حداقل دین خود را به اسلام ادا کنیم .السلام علیک یا رسول الله

 

به تصاویر زیر به دقت نگاه کنید تا ببینید کجای پازل کمک به حیات اسلام قرار دارید؟ و اسلام در کجا به شما نیازمند است؟نوشتن مقاله و بیانیه؟راهپیمائی؟اطلاع رسانی؟دفاع از حرم اهل بیت(علیهم سلام)یا نیاز به جنگ مسلحانه؟

در پایان هم انتخاب میدان و ابزار مبارزه با شماست اما سرنوشت حیات اسلام به انتخاب من و تو گره خورده است.

تصویر شماره (1)

او یک مدافع حرم است، ولی در مرز، که اگر نبودند این رزمندگان در سه سال و نیم گذشته از جنگ داخلی سوریه چیزی از حرم مطهر حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) در سوریه نمی‌ماند.

دست این رزمنده گمنام از شدت سرمای منطقه القلمون یخ زده و بعد تاول زده است

تصویر شماره(2)

تصویر شماره (3)

کمپین عشاق محمد

تصویر شماره(4)

تصویر شماره(5)

http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2015/01/DSCF0660-Copy.jpg

یادداشت از: سید علمدار تقوی،مدیر مسئول سایت خبری آوای ماغر استان کهگیلویه و بویراحمد

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین