نمایش 1 - 10 از 195
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
در یادداشت فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی بمناسبت گرامیداشت ماه محرم آمده است؛
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در یادداشتی فرا رسیدن ماه محرم را تسلیت گفت.
عيد غدير خم منت خداوند بر مومنين به خاطر نعمت ولايت بود كه در كمتر از 70 روز از اعلام ولايت امام علي(ع) توسط پيامبر اكرم(ص)، اين روز بزرگ به فراموشي سپرده شد.
به بهانه فرارسیدن هفته دولت؛
دولتمردان در راستای جلب اعتماد مردم و ارتقای کارآمدی نظام اسلامی، ابتدا شعارشان را با واقعیت های موجود تطبیق داده و سپس برای تحقق این شعارها به صورت جهادی و انقلابی تلاش کنند.
رئيس اداره راه و شهرسازي بهمئي در مورد برداشت 10 ميليارد ريال از بودجه هاي عمراني شهرستان بهمئي توسط اداره كل واكنش نشان داد.
به بهانه عید قران؛
می توان عید قربان را به دلیل در بر داشتن هزاران پیام انسانی، مرموزترین عید اسلامی دانست.
جاي خالي نخبگان و مهاجرت آنها از شهرستان از موانع توسعه فرهنگي، اجتماعي و سياسي بهمئي است كه دلسوزان بايد با جذب و بكارگيري تفكر آنها، به توسه شهرستان كمك كنند.
نگهبانان منطقه نفتي پارسي كلاستر بهمئي با كمترين مزايا، در شرايط بسياري بد و بدون امكانات رفاهي و حفاظتي مشغول به كار هستند.
کارشناس ارشدبرنامه ریزی ورفاه اجتماعی بهمئي در يادداشتي به تبيين حقوق معلولين در اين شهرستان پرداخت و بر لزوم رعايت اين حقوق تاكيد كرد.
پرداختن تاوان جرائم عمدي يك فرد توسط طايفه، كاري اشتباه است، اين كار افراد را براي ارتكاب جرائم بيشتر ترغيب مي كند.
واكنش تند مشاور جوان فرماندار بهمئي به عملكرد ضعيف مديران دولتي؛
مشاور جوان فرماندار بهمئي در واكنش به عملكرد ضعيف برخي از مديران ادارات اين شهرستان واكنش نشان داد و ضعف عملكرد اين افراد را ضربه به پيكره اصلاحات دانست.

صفحه‌ها