نمایش 1 - 10 از 211
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی منطقه ای در یادداشتی پاسخ رهبر انقلاب به قاصد آمریکا را دست رد بر سینه شیطان بزرگ دانست.
با سیری در منشور نامه گام دوم انقلاب اسلامی پی خواهیم برد که کلید واژه این منشورنامه جوانگرایی است.
به نمایندگی از جامعه پزشکی استان صورت گرفت؛
در نامه سرگشاده دکتر رزم خواه،پزشک خانواده هم استانی خطاب به سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی استان به سوء مدیریت و تبعات منفی ناشی از آن در حوزه بهداشت و سلامت استان اشاره شده است.
سه راهی لیکک-کت-ممبی در نزدیکی شهر لیکک به دلیل نداشتن ایمنی کافی به سه راهی مرگ در شهرستان بهمئی تبدیل شده است.
به بهانه روز جوان؛
اگر مسئولان با ترویج سبک زندگی اسلامی و اهدای بسته های تشویقی به ازدواج های آسان تدابیر لازمی نیندیشند، آسیب های اجتماعی ناشی از این کم لطفی ها همچنان دامنگیر جوانان می ماند.
کارشناس ارشد علوم اقتصادی عنوان کرد:
مسئولان کشوری به خصوص دولتمردان باید فرش قرمز ها را زیر پای متقاضیان تولید پهن کنند و بروکراسی های دست و پا گیر نباید عاملی برای صرف نظر کردن کارآفرینان از ایده های تولید خود در کشور شود.
مقید بودن به توصیه‌ها و فرماندهی راهبردی رهبر انقلاب، می‌تواند منشاء تحول و پیشرفت و خروج از بن بست‌های بعضا ساختگی در همه ابعاد کشور باشد.
یکی از فعالان فرهنگی شهرستان بهمئی به برخی اقدامات تخریبی علیه نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.
اقدامات انقلابی و ملی امیرکبیر، قهرمان مبارزه با استبداد داخلی و استعمار خارجی سبب شد که درباریان فاسد و خودخواه از او سعایت کنند تا اینکه فرمان عزل و قتل ایشان را از ناصرالدین شاه خودکامه گرفته وسرانجام در روز بیست دی ماه در حمام فین کاشان به شهادت رسید.

صفحه‌ها