نمایش 1 - 10 از 270
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
اقدامات انقلابی و ملی امیرکبیر، قهرمان مبارزه با استبداد داخلی و استعمار خارجی سبب شد که درباریان فاسد و خودخواه از او سعایت کنند تا اینکه فرمان عزل و قتل ایشان را از ناصرالدین شاه خودکامه گرفته وسرانجام در روز بیست دی ماه در حمام فین کاشان به شهادت رسید.
مهمترین مطالبه مردم بهمئی از مسئولان:
دو عامل حس نوع دوستی و خیر خوانه و تصادفات جاده ای زیاد در بهمئی، لزوم احداث پایگاه ثابت انتقال خون در این شهرستان را دوچندان می کند و مردم همچنان چشم انتظار پاسخ به این خواسته به حق هستند.
به بهانه هفته کتاب و کتابخوانی؛
بدون شک باید اذاعان کرد که برای رشد و توسعه مطالعه در سطح جامعه باید همه و همه دست در دست هم دهند تا شاهد ارتقای سرانه مطالعه شویم که این امر می توانند در کاهش ناهنجاریهای اجتماعی و تکریم به قانون نقش بسزایی داشته باشد
بمناسبت گرامیداشت روز دانش آموز؛
من یک دانش آموز هستم و با همین سن کم مانند حسین فهمیده ها و سیزده سال های نوجوان همچون قاسم و شهیدان نوجوان بسیجی که جانانه جنگیدند، من هم در سنگر علم و دانش با استکبار می جنگم و تا آخرین لحظه عمرم دست از مبارزه بر نمی دارم.
فرهنگی و دانشجوی دکترای دانشگاه اصفهان:
فرهنگی و فعال مدنی استان کهگیلویه وبویراحمد و دانشجوی دکترای دانشگاه اصفهان در یادداشتی با اشاره به وضعیت نابسامان اقتصادی حاکم بر کشور، رسالت معلمان را خطیر و حساس دانست.
مسئولان استانی پیگیر باشند؛
با توجه به اینکه بهمئی آمار قابل توجهی بیمه شده تامین اجتماعی دارد، احداث کلینیک تخصصی تامین اجتماعی می تواند راهگشای مشکلات حوزه درمان این شهرستان باشد.
به بهانه هفته نیروی انتظامی؛
باید بخش اعظمی از قدرت بازدارندگى نظام جمهورى اسلامى ایران و اقتدار ملّى کشور رامدیون نیروی انتظامی باشیم که نیروهای جان برکف آن هر لحظه آماده شهادت در راستای حفظ حریم امنیت هستند.
مسئولان سیاسی دقت کنند؛
با توجه به حساسیت ها و چالش های حوزه فرهنگی، صلاح نیست که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی بیش از این بدون مدیر اداره شود و با توجه به وضعیت سرپرست قبلی این اداره، باید در گزینش مدیر جدید آن دقتی دوچندان شود.
در یادداشت فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی بمناسبت گرامیداشت ماه محرم آمده است؛
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در یادداشتی فرا رسیدن ماه محرم را تسلیت گفت.
عيد غدير خم منت خداوند بر مومنين به خاطر نعمت ولايت بود كه در كمتر از 70 روز از اعلام ولايت امام علي(ع) توسط پيامبر اكرم(ص)، اين روز بزرگ به فراموشي سپرده شد.

صفحه‌ها