نمایش 1 - 10 از 218
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
بمناسبت سالروز شهادت شهدای دولت؛
در این یادداشت سعی شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر، درسهایی از آن دو دولتمرد شهید برای دولتمردان و مسئولان کشور بیان شود.
دانشجوی دکتری ادبیات دانشگاه علامه طباطبایی تهران در یادداشتی اعضای شورای شهر لیکک را به یکرنگ شدن با مردم و تلاش برای خدمت صادقانه به شهروندان توصیه کرد.
ماجرای سلفی گرفتن برخی از مسئولان و نمایندگان مجلس با موگرینی یک نوع الیناسیون فرهنگی بود که باید این ماجرا توسط کارشناسان ریشه یابی شود.
یادداشت امین درخشان به مناسبت روز خبرنگار
تردیدی نیست که رسانه مطالبه‌گر و هم زبان مردم در جامعه محبوب و ماندگار است و اگه در جهت عکس این باشد قطعا آن رسانه جایگاه رسانه‌ای نخواهد داشت.
انتخاب شهردار جدید لیکک هنوز در مرحله گمانه زنی است و منتخبین شورا زیر فشار گزینه های تحمیلی از طرف طوایف و محافل خصوصی هستند.
به بهانه روز اهدای خون؛
دو عامل حس نوع دوستی و خیر خوانه و تصادفات جاده ای زیاد در بهمئی، لزوم احداث پایگاه ثابت انتقال خون در این شهرستان را دوچندان می کند و مردم همچنان چشم انتظار پاسخ به این خواسته به حق هستند.
شورای پنجم شهر لیکک در آزمون انتخاب شهرداری مردمی بودن خود را ثابت کند.
در چنین روزی از تاریخ،مردی از ایران به شهادت رسید که به خصلت علم، عرفان و عمل آراسته بود.
به نظر می رسد حامیان داعش، تمایلی به درس آموزی از تجارب گذشته ندارند و بار دیگر مشغول بازی با آتش هستند، ایران حافظانی دارد که این جمله را برای بدخواهان خیالی دست نیافتنی کرده و خواهد کرد.
دانشجوی دکترای توسعه و کارشناس مسائل اجتماعی در یادداشتی به چرایی روزه گرفتن و تاثیر آن بر جسم و روح پرداخت.

صفحه‌ها