نمایش 1 - 10 از 258
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
جاي خالي نخبگان و مهاجرت آنها از شهرستان از موانع توسعه فرهنگي، اجتماعي و سياسي بهمئي است كه دلسوزان بايد با جذب و بكارگيري تفكر آنها، به توسه شهرستان كمك كنند.
نگهبانان منطقه نفتي پارسي كلاستر بهمئي با كمترين مزايا، در شرايط بسياري بد و بدون امكانات رفاهي و حفاظتي مشغول به كار هستند.
کارشناس ارشدبرنامه ریزی ورفاه اجتماعی بهمئي در يادداشتي به تبيين حقوق معلولين در اين شهرستان پرداخت و بر لزوم رعايت اين حقوق تاكيد كرد.
پرداختن تاوان جرائم عمدي يك فرد توسط طايفه، كاري اشتباه است، اين كار افراد را براي ارتكاب جرائم بيشتر ترغيب مي كند.
واكنش تند مشاور جوان فرماندار بهمئي به عملكرد ضعيف مديران دولتي؛
مشاور جوان فرماندار بهمئي در واكنش به عملكرد ضعيف برخي از مديران ادارات اين شهرستان واكنش نشان داد و ضعف عملكرد اين افراد را ضربه به پيكره اصلاحات دانست.
وزارت امور خارجه کشورمان در حالی ادعا می‌کند که «بلا‌فاصله بعد از اخراج ۲ دیپلمات کشورمان سفیر هلند در تهران را احضار و اعتراض ایران را به وی ابلاغ کرده است» که این دیپلمات‌ها یکماه و چند روز قبل از هلند اخراج و -‌بخوانید دیپورت شده‌اند.
در نامه كشاورز بهمئي به مسئولان كهگيلويه و بويراحمد آمده است:
كشاورز بهمئي در نامه اي خطاب به مسئولان كهگيلويه و بويراحمد، با اشاره به عدم دست درازي مردم اين شهرستان به منابع ملي، خواهان برگردادن اراضي تصرفي مردم توسط اداره راه و شهرسازي و منابع طبيعي شد.
جدای از بدعهدی‌های مکرری که آمریکا و اروپا در تضمین منافع اقتصادی جمهوری اسلامی داشته‌اند، گاوبندی واشنگتن – بروکسل برای تحت‌فشار قرار دادن ایران در موضوعات منطقه‌ای و موشکی نیز به‌کرات دیده‌شده است.
با موضع‌گیری مناسب آقای روحانی در برابر بسته پیشنهادی اروپا و مایوس‌کننده توصیف کردن آن، انتظار می‌رفت آقای ظریف نیز موضعی در همین راستا اتخاذ و اعلام کند. اما متاسفانه موضع ایشان مایوس‌کننده است.
تولید داخلی مورد هجمه قاچاقچیان قرارگرفته و این اتفاق شوم، یکی از کلیدی‌ترین دلایل رکود اقتصاد به شمار می‌آید، چون کالای قاچاق، بخش قابل‌توجهی از بازار تولیدات وطنی را تصاحب و متأسفانه تعداد پرشماری از آن‌ها را به رکود کشانده است.

صفحه‌ها