نمایش 1 - 10 از 266
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
مسئولان استانی پیگیر باشند؛
با توجه به اینکه بهمئی آمار قابل توجهی بیمه شده تامین اجتماعی دارد، احداث کلینیک تخصصی تامین اجتماعی می تواند راهگشای مشکلات حوزه درمان این شهرستان باشد.
به بهانه هفته نیروی انتظامی؛
باید بخش اعظمی از قدرت بازدارندگى نظام جمهورى اسلامى ایران و اقتدار ملّى کشور رامدیون نیروی انتظامی باشیم که نیروهای جان برکف آن هر لحظه آماده شهادت در راستای حفظ حریم امنیت هستند.
مسئولان سیاسی دقت کنند؛
با توجه به حساسیت ها و چالش های حوزه فرهنگی، صلاح نیست که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی بیش از این بدون مدیر اداره شود و با توجه به وضعیت سرپرست قبلی این اداره، باید در گزینش مدیر جدید آن دقتی دوچندان شود.
در یادداشت فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی بمناسبت گرامیداشت ماه محرم آمده است؛
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در یادداشتی فرا رسیدن ماه محرم را تسلیت گفت.
عيد غدير خم منت خداوند بر مومنين به خاطر نعمت ولايت بود كه در كمتر از 70 روز از اعلام ولايت امام علي(ع) توسط پيامبر اكرم(ص)، اين روز بزرگ به فراموشي سپرده شد.
به بهانه فرارسیدن هفته دولت؛
دولتمردان در راستای جلب اعتماد مردم و ارتقای کارآمدی نظام اسلامی، ابتدا شعارشان را با واقعیت های موجود تطبیق داده و سپس برای تحقق این شعارها به صورت جهادی و انقلابی تلاش کنند.
رئيس اداره راه و شهرسازي بهمئي در مورد برداشت 10 ميليارد ريال از بودجه هاي عمراني شهرستان بهمئي توسط اداره كل واكنش نشان داد.
به بهانه عید قران؛
می توان عید قربان را به دلیل در بر داشتن هزاران پیام انسانی، مرموزترین عید اسلامی دانست.
جاي خالي نخبگان و مهاجرت آنها از شهرستان از موانع توسعه فرهنگي، اجتماعي و سياسي بهمئي است كه دلسوزان بايد با جذب و بكارگيري تفكر آنها، به توسه شهرستان كمك كنند.
نگهبانان منطقه نفتي پارسي كلاستر بهمئي با كمترين مزايا، در شرايط بسياري بد و بدون امكانات رفاهي و حفاظتي مشغول به كار هستند.

صفحه‌ها