نمایش 1 - 10 از 308
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
بدانید که مهمترین وکلیدی ترین درس سردار شهید سلیمانی ، درس ولایت پذیری وولایت مداری محض او در مکتب ولایت فقیه تا شهادت بود ودریک کلمه به صراحت میتوان گفت که او ذوب در ولایت وعمار ولایت بود.
آن زمان مردم می فهمند که ما دنبال کارهای عمومی و عام المنفعه نبودیم و اشتباهی بزرگ مرتکب شدیم ؛سردار هاشمی به همه می فهماند که تشنه قدرت،پست و مقام نبوده و نیست.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی با صدور پیامی سالروز شهادت شهید استاد مطهری وروزمعلم را تبریک گفت.
منتخب کهگیلویه بزرگ در مجلس یازدهم با صدور پیامی روز معلم را به همه فرهنگیان تبریک گفت.
اگر دست بی رحم ما در اثر نداشتن تربیت و آموزش صحیح بر دستان کثیف و نحیف این مظلومان گرسنه ترکه تعلیم!!!!(وای بر ما) می زد تا فضولی نکنند و بهتر یاد بگیرند و مثل ما"" آقای مدیر""شوند...
خاطره ای از بازگشایی عیدانه مدارس در 65 سال پیش؛
سی چهل دانش آموز با سی چهل روز عیدی، لبخند بر لب مدیر و ترکه به دست که کاممان را از تعطیلی ۲۰ روزه تلخ می کرد چون می دانستیم بر اثر کمیت و کیفیت تکالیف عیدی حتماً کتک خواهیم خورد.
پاسداران انقلاب همواره به فرمان«حی علی خیرالعمل» و به ندای:«هل من ناصر» علیِ زمان خویش لبیک گویند زیرا درمسیر عشق تنها عمل است که ایمان را گواهی می دهد و تنها لبیک به همین آیات است که عاشورایی دیگر رقم می خورد.
به قلم استاد فریدون مختاری؛
هنرمند و پیشکسوت هنرهای نمایشی بهمئی در یادداشتی عاری بودن این شهرستان از ویروس کرونا را نتیجه تعامل و مجاهدت مردم و مسئولان دانست.
به قلم: ابوالحسن جشیره زاده

صفحه‌ها