نمایش 1 - 10 از 223
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
باید با برنامه ریزی صحیح و استفاده از پتانسیل های شهرستان بهمئی به توسعه آن همت گماشت و با استفاده از ظرفیت های موجود در شهرستان زمینه اشتغال زایی جوانان بیکار فراهم شود.
یک فرهنگی بهمئی در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی خواهان تغییر در شیوه انتخاب نامزدهای انتخابات مجلس و جلوگیری از برخی دخالتهای نمایندگان در عزل و نصب ها شد.
نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی:
سه حادثه و رخداد بسیار مهم در مقاطع زمانی متفاوت ولی بهم پیوسته و ماندگار، همواره موجبات شگفتی، حیرت و یأس جهانیان شده است.
دلنوشته ای که همه را تحت تاثیر قرار داد؛
دانش آموز بهمئی با دلنوشته خود از غرق شدن خانواده ها در فضای مجازی و بی توجهی به تربیت فرزندان گلایه کرد.
آسیب شناسی هیئت های مذهبی؛
نباید تعدد هیئت های مذهبی در سطح شهر لیکک منجر به اجرای بی کیفیت برنامه های سوگواری و در نهایت دلزدگی مردم از حضور در برنامه ها شود که این کار نیاز به اتحاد و یکدستی مسئولان هیئت ها دارد.
بمناسبت سالروز شهادت شهدای دولت؛
در این یادداشت سعی شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر، درسهایی از آن دو دولتمرد شهید برای دولتمردان و مسئولان کشور بیان شود.
دانشجوی دکتری ادبیات دانشگاه علامه طباطبایی تهران در یادداشتی اعضای شورای شهر لیکک را به یکرنگ شدن با مردم و تلاش برای خدمت صادقانه به شهروندان توصیه کرد.
ماجرای سلفی گرفتن برخی از مسئولان و نمایندگان مجلس با موگرینی یک نوع الیناسیون فرهنگی بود که باید این ماجرا توسط کارشناسان ریشه یابی شود.
یادداشت امین درخشان به مناسبت روز خبرنگار
تردیدی نیست که رسانه مطالبه‌گر و هم زبان مردم در جامعه محبوب و ماندگار است و اگه در جهت عکس این باشد قطعا آن رسانه جایگاه رسانه‌ای نخواهد داشت.
انتخاب شهردار جدید لیکک هنوز در مرحله گمانه زنی است و منتخبین شورا زیر فشار گزینه های تحمیلی از طرف طوایف و محافل خصوصی هستند.

صفحه‌ها