نمایش 1 - 10 از 211
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
در چنین روزی از تاریخ،مردی از ایران به شهادت رسید که به خصلت علم، عرفان و عمل آراسته بود.
به نظر می رسد حامیان داعش، تمایلی به درس آموزی از تجارب گذشته ندارند و بار دیگر مشغول بازی با آتش هستند، ایران حافظانی دارد که این جمله را برای بدخواهان خیالی دست نیافتنی کرده و خواهد کرد.
دانشجوی دکترای توسعه و کارشناس مسائل اجتماعی در یادداشتی به چرایی روزه گرفتن و تاثیر آن بر جسم و روح پرداخت.
پیامبر گرامی اسلامی(ص) در خطبه شعبانیه به ارزش و اهمیت ماه مبارک رمضان پرداخت که در یادداشت پیش رو با تکیه بر این فرمایشات گهربار،به لزوم استفاده از این فرصت اشاره شد.
به بهانه اتفاقات تلخ انتخابات 29اردیبهشت:
دانشجوی دکترای توسعه در یادداشتی با اعلام انزجار از جو نامیمون حاکم بر انتخابات شورای اسلامی شهر لیکک ،شهرستان بهمئی را مرده خواند.
دانشجوی دکترای مدیریت در یادداشتی عنوان کرد :
دانشجوی دکترای مدیریت در یادداشتی مديريت عادلانه مهدوي را نيازامروزكشور جهت تغييروضع موجود برای بهبهود شرايط اقتصادي دانست وعدالت گستري را مهمترين شاخصه مديريت مهدوي است.
به‏ بهانه روز جوان‏:
در بیشتر نهادها جوان و جوانی جایگاهی ندارد و تنها از نیروی جوانی به عنوان ابزار استفاده می شود که نتیجه آن آسیب جدی به جوانان کشور و از دست رفتن این ظرفیت بزرگ توسعه است.
هشداری به مردم انقلابی بخصوص قشر جوان:
یک معلم باز نشسته و جانباز دفاع مقدس در تحلیلی به روشنگری انقلاب امام خمینی(ره) و گریزی به وضعیت بعضی از مسئولان جمهوری اسلامی ایران برای مردم بخصوص برای قشر جوانان پرداخت و خواهان انتخاب رئیس جمهوری انقلابی از سوی مردم ایران شد.
ما می توانیم با انتخابی منطقی از طایفه گرایی در انتخابات شوراها به خوبی عبور کنیم.
گردشگری مذهبی یکی از رایج‌ترین اشکال گردشگری در سراسر جهان است که می‌توان به عنوان مصداقی از فراغت در معنای مثبت آن در نظر گرفت و از این ظرفیت به عنوان توسعه روستایی استفاده کرد.

صفحه‌ها