صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

نماینده مردم بهمئی در شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد:
لزوم تسریع در احداث بیمارستان شهرستان بهمئی/ضرورت استقرار دندانپزشک در درمانگاه های بهمئی
14. آذر 1397 - 19:41
کد مطلب: 72733
نماینده مردم بهمئی در شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای استان، مطالبات حوزه بهداشت و درمان مردم بهمئی را به رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گوشزد کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ مشکلات و موانع حوزه بهداشت، درمان و سلامت کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز در نشست شورای اسلامی استان با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.

عضو شورای اسلامی شهرستان بهمئی در این نشست عملکرد دانشگاه علوم پزشکی استان را قابل تقدیر دانست و از رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدردانی کرد.

شعبان بهمئی تصریح کرد: به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران شاهد خدمات گسترده ای در حوزه بهداشت و درمان مردم هستیم.
وی افزود: تکمیل و راه اندازی بیمارستان 32 تخت خوابی شهرستان بهمئی لازم و  ضروری است.

بهمئی خاطرنشان کرد:مردم بهمئی سال ها به دلیل نبود بیمارستان در این شهرستان و عدم دسترسی سریع به مرکز استان و شهرستان های همجوار،مجبورند برای درمان به شهر بهبهان سفر کنند که بیشتر اوقات با بی مهری هایی روبرو می شوند.
این آزاده و جانباز دفاع مقدس در ادامه سخنان خود تصریح کرد: جانبازان و ایثارگران بتن آرمه انقلاب و سدی محکم مقابل بدخواهان نظام هستند.

بهمئی افزود: ایثارگران و جانبازان مشکلات بیمه ای دارند و بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و ادارات سرگردان هستند که از آقای ایلامی انتظار داریم در خصوص بیمه ایثارگران و جانبازان که بخشی از آن مربوط به دانشگاه علوم پزشکی است، چاره اندیشی شود تا این قشر از جامعه برای تأمین دارو و درمان خود با مشکلی روبرو نشوند.
عضو شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اغلب مردم توان مالی بالایی ندارند، گفت: در درمانگاه های شهرستان بهمئی دندانپزشک مستقر شود تا لازم نباشد فردی با پرداخت هزینه هنگفت در مطب های خصوصی دندان خود را درمان و یا ترمیم کند.
بهمئی افزود: از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد انتظار داریم که برای بکارگیری نیروهای مورد نیاز بیمارستان و درمانگاه های بهمئی از فارغ تحصیلان و فرزندان همین شهرستان استفاده شود.
وی در پایان سخنان خود از رئیس دانشگاه علوم پزشکی درخواست تجهیزات پزشکی کرد و گفت: یک دستگاه آمبولانس، رادیولوژی و سونوگرافی نیاز مبرم شهرستان بهمئی است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ  به مطالبات عضو شورای اسلامی شهرستان بهمئی، گفت: تاکنون ۲۰ میلیارد تومان هزینه احداث بیمارستان شهرستان بهمئی کردیم و با تلاش نماینده شهرستان‌های کهگیلویه بزرگ از محل اعتبارات نفت ۴ میلیارد برای این بیمارستان تخصیص داده شد.
اورنگ ایلامی در این نشست به نماینده مردم بهمئی در شورای اسلامی استان قول داد یک دستگاه آمبولانس برای بهمئی تخصیص دهد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین