صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

7. بهمن 1396 - 1:01
کد مطلب: 72110
جوان هم استانی، مهندس سید فرزاد نجات نیا نائب رئیس سابق شورای شهر دهدشت بعنوان دستیار ویژه وزیر در امور ارتباطات مردمی انتصاب شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ طرح شعار استفاده از ظرفیت های جوانان در پست های کلان مدیریتی کشور یکی از شعارها و برنامه های اصلی دولت دوازدهم و شخص محترم رئیس جمهور  بوده، که با انتخاب جوان ترین وزیر ادوار کابینه بعد از انقلاب یعنی مهندس آذری جهرمی فصل جدیدی را رقم زد.

مهندس آذری جهرمی از همان اوایل تنفیذ در وزارتخانه مهم ارتباطات و فنآوری اطلاعات بخوبی از عهده این مسئولیت مهم برآمد و اذهان رجال سیاسی و مدیریتی کشور را به خود جلب نمود، و از طرفی در عملکرد چهار ماهه اول کاری وزیر جوان کابینه دوازدهم با استفاده از ظرفیت جوانان و اعتماد به آنان توانست اقدامات مهم و موثری را در زمینه های تدوین و تصویب اقتصاد دیجیتال در دولت، توجه خاص به استارت آپ ها و مشاغل نوپا، طرح ثبت تلفن همراه، و...انجام دهد. وی تاکنون موفق ترین وزیر دولت دوازدهم بوده و کشور را با اهتمام در ایجاد شبکه ملی اطلاعات و اپلیکیشن دولت همراه در آستانه تحول عظیم قرار داده است.

 

یکی از افتخارات وزیر خلاق، مهندس جهرمی این است که کمترین تذکر و طرح سوال در مجلس دهم شورای اسلامی را بخود اختصاص داده است.

 

از دیگر ابتکارات مقام عالی ارتباطات و فنآوری اطلاعات استفاده از جوانان در سطوح بالا و مقامات بوده، و انتصاب مهندس نجات نیا جوان نسل سومی خطه جنوب بعنوان دستیار در همین راستاست.

 

سید فرزاد نجات نیا دبیر انجمن هم اندیشی فرهیختگان پس از حضور در تهران بعنوان یکی از مدیران جوان و با پتانسیل بالا ست که در عرصه های مختلف با فعالیت های مستمر توانسته است ظرفیت های خود را به اثبات برساند.

 

همانگونه که یکی مشکلات فعلی ساختار اداری ارتباط ضعیف با بدنه جامعه می باشد، انتخاب مهندس نجات نیا با تواضع، گشاده رویی، حسن خلق، مردمداری بدور از تعصبات بی اساس و اعتدال در گفتار و رفتار و روابط عمومی کم نظیر به عنوان دستیار وزیر در امور ارتباطات وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات نوید بخش آینده ای روشن در بحث تکریم برای این وزارت خانه خواهد بود.

 

نجات نیا نایب رئیس شورای سوم شهرستان دهدشت، با روحیه مدیریتی و بیس فرهنگی و استفاده از پتانسیل های خود در سایر مسئولیت های محوله توانسته عملکرد خوبی داشته باشد.

 

وی پیش از این بعنوان مشاور رئیس و سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیفات و فناوری افتخار این را داشت که منشاء خدمات ارزنده برای جامعه علمی کشور باشند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها