صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

در نشستی با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد بهمئی صورت گرفت؛
معرفی هیئت رئیسه جدید انجمن اهل قلم شهرستان بهمئی
18. دى 1396 - 23:06
کد مطلب: 72056
اعضای جدید هیئت رئیسه انجمن اهل قلم شهرستان بهمئی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ دومین نشست هم اندیشی انجمن اهل قلم شهرستان بهمئی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزارشد.

 سرپرست اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان بهمئی در دومین نشست هم اندیشی انجمن اهل قلم شهرستان با عرض خیرمقدم به اعضای انجمن گفت: این انجمن با هدف حمایت از نویسندگان، ادیبان، شاعران، پژوهشگران و در راستای رشد و اعتلای فرهنگ عمومی تا رسیدن به شاخص های اثرگذار علوم انسانی و براساس نیازهای فرهنگی – اسلامی جامعه تاسیس می شود.

علیداد خوبی زاده افزود: با توجه به اساسنامه انجمن اهل قلم و شرایط اعضا، باید براساس آیین نامه در چینش اعضای منتخب قبلی تغییراتی را بوجود آورد که امیدواریم اعضای جدید بتوانند در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی به درستی نقش خود را ایفا کنند.

در ادامه این نشست اعضای جدید مطابق دستورالعمل و اساسنامه اهل قلم با سمت های ذیل برای انجام فعالیت و ثبت قانونی انتخاب شدند:

در این نشست سید کاظم مطلوبی میرسالاری به عنوان رئیس انجمن- بهزاد همتی به عنوان نایب رئس انجمن - عسکرمیثاقیان به عنوان خزانه دار - سید مهدی اسعدی خوب به عنوان بازرس - مریم آرمیده، منشی- نواب نیک بین و عارف درخشان به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

گفتنی است آریوبرزن حبیبی اصل، فرهنگی و نویسنده بهمئی چند سالی به عنوان رئیس انجمن اهل قلم شهرستان بود که در این نشست با اهدای لوح تقدیر از وی تجلیل شد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها