صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

مسئول کانون فرهنگی جوادالائمه(ع) کهگیلویه و بویراحمد:
کار جبهه ای و تشکیلات مردمی راهکار کنونی مقابله با جنگ نرم دشمن است
13. فروردين 1395 - 2:42
کد مطلب: 67900
مسئول کانون فرهنگی جوادالائمه(ع) کهگیلویه و بویراحمد راهکار کنونی مقابله با جنگ نرم دشمن را کار جبهه ای و تشکیلاتی عنوان کرد.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر؛همایش بانوی عفاف به همت کانون فرهنگی جوادالائمه(ع) و باهمکاری هیئت قرآنی راهیان کربلا در شهرستان کهگیلویه برگزارشد.

 

مسئول کانون فرهنگیجوادالائمه(ع) استان کهگیلویه و بویراحمد در این همایشدر دهدشت با اشاره به بخشی از منویات مقام معظم رهبری در آستان قدس رضوی در ابتدای سال پیرامون ضرورت كار فرهنگی، هدف از برگزاری این همایش وتجلیل را قدر دانی از بانوان فعال شهرستان در عرصه های مختلف عنوان کرد.

 

سید فرزاد نجات نیا تدارک ، تنوع ابزار و امکانات دشمن ازجمله شبکه های اجتماعی فراگیردر جنگ نرم را  یادآور شد و به ضرورت هم افزایی و کار جبهه‌ای در شرایط فعلی تاکید نمود.

 

وی افزود: کار جزیره ای در این مقطع حساس تاریخی پاسخگو نخواهد بود و باید خلا های بین بخشی با همدلی و تعامل اثر بخش بین دغدغه مندان عرصه فرهنگی پر شود و می‌بایست متناسب با نیازها و اولویتها منطقه با رویکرد اقتصاد مقاومتی اقدام لازم صورت پذیرد و ایجاب میکند تشكلات مردمی با الگوگیری از دفاع مقدس مثل شبهای عملیات کربلای پنج با روحیه جهادی وارد عملیات شوند.

 

سید فرزاد نجات در ادامه برخی از نمونه های کارآفرینی بانوان حاضر را معرفی، وهمچنین از برنامه محوری جامعه القرآن بعنوان یک الگوی موفق فرهنگی نام برد.

 

مسئول کانون فرهنگی جوادالائمه(ع) دکتر صفری دوست بعنوان یک الگوی متعهد، علمی و مخترع و فعال اقتصادی موفق تعریف و تمجید نمود و ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد یک کار اقتصادی در سطح  کلان توسط این کارآفرین شهرستانی باشیم.

 

وی به بخشی از برنامه های سال 95 (از جمله دعوت از شخصیت ها  برای ایجاد انگیزه و بصيرت افزایی،  اطعام بزرگ غدیر، پیاده روی اربعین ودیگر برنامه های فرهنگی)طبق تقویم نظام جمهوری اسلامی برای ایجاد ارتباط مستمر نسل جوان و نوجوان با جریان فرهنگی اشاره کرد و از رونمایی پایگاه اطلاع رسانی کانون در آینده نزدیک خبر داد.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین