صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

24. اسفند 1401 - 14:41
کد مطلب: 74662
جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در بهمئی برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری بهمئی برگزار شد.

 

در این جلسه حجت‌الاسلام خرم روز نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:به فرموده امام راحل بنیاد شهید افضل بنیاد ها است و خوشبختانه جلسات همه ما منتصب به جامعه ایثارگری است . 

 

وی ادامه داد:خداوند می فرماید من جانشین شهید در بین جامعه و خانواده شهید هستم و قطعاً اینهمه قداست شهید و شهادت دارد قطعا ترویج فرهنگ ایثار بسیار ماموریت سنگین و‌مهمی برای همه ما است.

 

حجت‌الاسلام خرم روز بیان کرد:با روی کار آمدن دولت انقلابی قطعا مردم انتظار دارند کارهای جهادی و انقلابی را از سوی مدیران بیشتر احساس و اثر گذاری آن در جامعه و زندگی آنها بیشتر مشخص باشد که ما به آینده امیدوار هستیم.

 

وی اظهار داشت:در یک گردان عملیاتی تیپ ۴۸فتح فرزندان بهمئی آنهم در یک گردان بیش از ۹۰نفر حضور داشته و سینه را برای شهادت آماده کرده بودند که تعداد زیادی از این جوانان به شهادت رسیدند و امروزه یادواره های آنها را برگزار می کنیم و ما باید قدردان این شهدا باشیم. 

 

سرهنگ مهدی غلامی فرمانده سپاه ناحیه بهمئی بهمئی گفت:برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت راه های مختلفی وجود دارد که برخی از این راه برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های بعد،برگزاری یادواره شهدا است.

 

وی ادامه داد:در مدت زمان کمتر از یک ماه سالروز شهادت فرزندان این خطه است که برای استقلال و دفاع از تمامیت ارضی ایران اسلامی به شهادت رسیدند و لازم است برای همه این شهدا یادواره برگزار و یاد آنها را گرامی داریم‌.

 

فرماندار سپاه ناحیه بهمئی اظهار داشت: راهیان نور مقوله بسیار مهمی است که راه دیگر آشنایی با فرهنگ شهادت است که ما همانند سال‌های گذشته باتوجه به ظرفیت شهرستان به این مناطق اعزام کردیم و امید وار هستیم زندگی شهدا و مسیر آنها سرلوحه زندگی همه ما باشد.

 

نصرت الله سالاری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی در این جلسه ضمن تبریک ایام گفت:خدمت کردن به شهدا موجبات افزایش برکات به جامعه می شود و بر همین اساس باید در این خصوص خدمات و ساماندهی به گلزار شهدا نسبت به گذشته را در دستور کار خود قرار دهیم.

 

وی ادامه داد:همه ادارات و نهاد ها برای ترویج فرهنگ شهادت نیازمند همه آنها هستیم که کنون هم اینگونه بود و امیدوار هستیم بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم. 

 

سالاری در خصوص ساماندهی گلزار شهدای شهرستان بهمئی گفت: ساماندهی برخی از گلزار شهدا توسط ادارات مربوطه محقق گردید و برخی دیگر در شرف انجام هستند و از همه عزیزان به ویژه مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای که برای بازگشایی دو مسیر از گلزار مطهر شهدا همکاری ویژه نمودند،تقدیر و تشکر می کنم.

 

 

 

تصاویر تکمیلی را مشاهده می کنید/

نظرات کاربران

آخرین عناوین