صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

14. اسفند 1401 - 17:56
کد مطلب: 74652
جلسه هماهنگی جشن نیمه شعبان درشهرستان بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:جلسه هماهنگی جشن نیمه شعبان درشهرستان بهمئی برگزار شد.

 

حجت‌الاسلام صلواتی امام جمعه لیکک در این جلسه در خصوص اعیاد شعبانیه گفت:لازم است که بایک برنامه خوب به ویژه از طریق هیأت های مذهبی و پای کار آمدن آنها و ایجاد یک فضای مناسب در سطح شهرستان جشن مناسب برگزار شود.

 

وی با اشاره به نقش مسولان گفت:این نظام برای اهداف مشخص به وجود آمد و مردم برای  این اهداف هزینه دادند پس مسئولان باید سبک مهدوی اول برای آنها باشد و یک فضای معنوی از اخلاق و رفتار و محل کار آنها ایجاد شود و بهترین کار در حق امام زمان گره گشایی از کار مردم است و اساسی ترین رسالت مسئولان قطعا همین موضوع است.

 

حجت‌الاسلام صلواتی ادامه داد:جشن لازمه کار فرهنکی است اما باید به سمت تأثیر گذاری هرچه بهتر مسائل فرهنگی باشد و با همت و هماهنگی بیشتر برای خروجی کار آنهم به صورت هدفمند برگزار شوند تا آرمان انتظار از دل عواطف و احساسات مردم متأثر از فرهنگ مهدویت در این جشن ها ایجاد شود.

 

وی اظهار داشت:مسئولان فرهنگی باید این موضوع را با حضور فعال رعایت کنند و با دعوت عموم مردم،این فرهنگ را برای نسل های مختلف به ویژه جوانان انتقال داده شود تا ما بتوانیم به سمت وحدت همگانی حرکت کنیم.

 

علی محمدی فرماندار شهرستان بهمئی در ادامه گفت:بر برگزاری هرچه بهتر جشن نیمه شعبان تاکید کرد و از همه دستگاه های برای برگزاری هرچه بهتر این جشن درخواست همکاری ویژه کرد.

 

تصاویر تکمیلی را مشاهده می کنید/

نظرات کاربران

آخرین عناوین