صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

12. اسفند 1401 - 21:22
کد مطلب: 74649
مدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص تدابیر پیش‌بینی شده برای پرداخت عیدی به مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی توضیحاتی داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:در خصوص پرداخت عیدی به مستمری‌بگیران و بازنشستگان تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای مستمری‌بگیران و بازنشسته‌ها با جمعیت ۲۲ هزار نفر به مدت سه روز عیدی آنها به‌حسابشان پرداخت می‌شود.

 

مدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان عیدی مستمری‌بگیران یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است و همچنین برای همسر  ۵۰۰ هزار تومان هزینه عائله‌مندی و به‌ازای هر فرزند ۲۰۰ هزار تومان پرداخت می‌شود.

 

او با بیان اینکه در سال آینده با حضور دانشجویان و اساتید دانشگاه در راستای برنامه‌های فرهنگی حرکت خواهیم کرد، گفت: سازمان تأمین اجتماعی در چند سال گذشته در راستای توسعه خدماتی نظیر افزایش حقوق بازنشسته با ۹۰ درصد افزایش، بیمه تکمیلی ۸۰ درصد افزایش اقدام است.

 

وی به افزایش خدمات و برنامه‌های توسعه‌ای در بخش درمان و بیمه در سال ۱۴۰۲ اشاره کرد و گفت: در سال ۱۴۰۲،  افزایش حقوق بازنشستگان و تسهیلات را برای  بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران خواهیم داشت تا حوزه خدمات‌دهی‌ها بیشتر شود.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

نظرات کاربران

آخرین عناوین