صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

3. بهمن 1401 - 14:53
کد مطلب: 74594
فرماندار شهرستان بهمئی از ساماندهی آنتن روستاهای اطراف لیکک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:علی محمدی فرماندار شهرستان بهمئی در خصوص مشکلات آنتن دهی در روستهای اطراف شهر لیکک و رفع آن گفت:طی سفر معاون استاندار و چند نفر از مدیران کل استان کهگیلویه و بویراحمد ،مسائل و مشکلات شهرستان عنوان شد و در جلسه ای که در سطح استان صرفاً جهت مشکلات خاص شهرستان بهمئی برگزار شد، منجر به مصوبات بسیار خوبی برای شهرستان شده است.

 

وی در خصوص مشکلات آنتن دهی روستاهای اطراف لیکک و مصوبات حاصل شده در استان گفت:باتوجه به اینکه منطقه گچ بلند، شهرک شهید چیره نژاد،شهرک امام خمینی،گود بن و روستاهای اطراف منتهی به منطقه گردشگری تنگ ماغر از پوشش آنتن دهی مناسب برخوردار نیستند لذا کارشناسان برای رفع عیب از این مناطق بازدید کردند.

 

محمدی در خصوص تصمیمات برای رفع مشکلات آنتن دهی در سطح شهرستان بهمئی گفت: تقویت آنتن دهی و تغییر دکل های مخابراتی شهرک شهید چیره نژاد را در دستور کار خواهیم داشت.

 

محمدی در ادامه گفت:با تغییر دکل نه تنها آنتن دهی مسیرهای منتهی به تنگ ماغر بلکه آنتن دهی در خود شهرستان هم تا حدودی تقویت خواهد شد.

 

وی در پایان گفت:تلاش می شود تا قبل از تعطیلات نوروزی دکل های مخابراتی تغییر کند و با تقویت آنها آنتن دهی این مناطق در سریع ترین زمان ممکن بهبود یابد.

 

 

انتهای خبر/

نظرات کاربران

آخرین عناوین