صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

22. دى 1401 - 13:59
کد مطلب: 74576
معاون امنیتی استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:حمله به عین الاسد نشان دهنده دست برتر ایران اسلامی در برابر آمریکا در تحولات منطقه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:سرهنگ روح الله شاهینی معاون امنیتی استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:‏آمریکایی ها دست به جنایت ترور شهیدان سلیمانی، ابو مهدی المهندس و هم رزمانشان زدند و ایران با اقتدار تمام انتقام گرفت و آمریکا و همپیمانانش را ذلیل و خوار کرد.

 

وی ادامه داد:اظهارات ضد و نقیض سران ایالات متحده در مورد خسارات ناشی از حمله ایران به پایگاه عین الاسد، گواه قطعی دروغ های همیشگی دولت تروریستی آمریکاست که خسارات سنگین وارده به ارتش این کشور را پنهان کرده است.

 

شاهینی اظهار داشت:‏‎به گفته منابع آمریکایی، بیش از یکصد سرباز آمریکایی با وجود اینکه در پیشرفته‌‌ترین سنگرهای زیرزمینی مخفی شده بودند، به دلیل شدت بسیار بالای انفجارها موشک های ایران اسلامی، دچار آسیب‌های مغزی جدی شده‌اند که با عوارض وحشتناک ماندگاری چون کابوس دیدن همیشگی همراه اس

 

وی در ادامه گفت: آنچیزی که ناراحتی و عصبانیت آمریکایی ها در عین الاسد را دوچندان کرد،قدرت سایبری دلاور مردان هوافضای سپاه پاسداران بود که تنها پس از ۱۵ دقیقه کنترل پهبادهای آمریکایی در دست ایران افتاد و عملا از دسترس آنها خارج شده بود.

 

وی در خصوص اهمیت بمباران موشکی پایگاه عین الاسد گفت:موشک باران ‎عین الاسد در شرایطی رخ داد که از پایان جنگ جهانی دوم تاکنون، هیچ کشوری جرأت رویارویی و حمله مستقیم به پایگاه‌های نظامی ‌آمریکا را نداشته است اما ایران قوی با این عملیات قدرت پوشالی آمریکا را به جهانیان نشان داد البته که این سیلی کوچکی بیش نبود.

 

معاون امنیتی استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:حمله به ‎عین الاسد فارغ از میزان تلفات و خسارات‌های وارده، از بُعد استراتژیک و راهبردی حائز اهمیت بالایی بود و نشان‌دهنده دست برتر جمهوری اسلامی در برابر آمریکا در تحولات منطقه است.

 

وی در پایان گفت:انتقام سخت یک فرآیند است نه فقط یک اقدام دفعی، فرآیندی که از سیلی در عین‌الأسد شروع شد و قطعا ادامه دار خواهد بود.

 

 

 

 

 

انتهای خبر/

نظرات کاربران

آخرین عناوین