صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

7. آبان 1401 - 21:49
کد مطلب: 74498
جلسه شورای فرهنگی عمومی شهرستان بهمئی با موضوع جوان انقلابی و چالش های ان در سالن جلسات اداره ارشاد این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:جلسه شورای فرهنگی عمومی شهرستان بهمئی با موضوع جوان انقلابی و چالش های ان در سالن جلسات اداره ارشاد این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام افروغی امام جمعه شهرستان بهمئی در این جلسه گفت:دشمنان ایران اسلامی در تلاش زمین زدن نظام ولی فقیه هستند و شبانه روز تادر این راستا تلاش می کنند. 

 

وی در خصوص هیجانات اخیر گفت:دشمن در م‌ضوع فوتپمهسا امینی به دنبال اهداف خود است و موضوع مهسا امینی و حجاب یک بهانه کاملا مشخص است چرا که آنها یک حجم عظیم از هیجان را به قشر کم سن سال تزریق کردند و ما باید بسیار حواس جمع باشیم تا هیجانات منفی دانش آموزان تخلیه شود و برنامه ریزی شود که دشمن به اهداف خود نرسند.

 

افروغی گفت:دشمن به دنبال نا آرامی در بحث انتخابات ٢سال آینده است چراکه با روی کار آوردن یک دولت غرب گرا آنهم به وسیله رسانه، بسیار کم هزینه تر خواهد بود برای آنها پس از همین حالا و با تبلیغات در بستر فضای مجازی هدف خود را آغاز کرده اند.

 

وی در خصوص تاثیر و نقش دشمن به وسبله فضای مجازی بر روان قشر جوان و به ویژه دانش آموزان گفت:دشمن به دنبال ایجاد هیجان منفی در حوادث اخیر است و این هیجان را در بحث حجاب و عفاف ایجاد کرده و آرامش کنونی در کشور را در فضای رسانه جور دیگر وانمود می کند درصورتی که اینگونه نیست.

 

در ادامه سرهنگ غلامی گفت: دشمنان دانش آموزان را هدف قرار داده اند و این هیجان هم اکنون در بین دانش اموزان است و ماذبتید بسیار مراقب فرزندان خود باشیم چراکه آنها در سن حساس و احساسی هستند.

 

وی ادامه داد:جو بسیار عمیقی در بین دانش اموزان توسط دشمن از طریق فضای مجازی به دانش اموزان انتقال داده شده است که نیاز با کار بیشتر برای همراهی با آنها هسیتیم و نقش اموزش و پرپرش در این موضوع بیش از پیش مهم و تاثیر گذار است.

 

غلامی اظهار داشت:نشست های روشنگری بسیار مهم است و ما با برگزاری این نشست ها اگاه سازی مناسبی را به جامعه انتفال خواهیم داد که این موضوع در تخلیه هیجان در جامعه می تواند نقش اساسی ایفا کند.

 

عادل پورجشیره رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ودبیر شورای فرهنگ عمومی ضمن عرض خیرمقدم وخوش آمد گویی به اجرایی شدن مصوبات جلسه قبل اشاره نمود وموضوع جلسه را تشریح واز همه اعضا خواست که در مورد موضوع جلسه راهکار وپیشنهاد ارائه دهند تا بتوان در راستای موضوع گامی مثبت ودر خور شان برداشته شود.

 

وی در ادامه سخنان خود مهمترین مقوله پیشرفت هرجامعه را همدلی وهمفکری دانست وگفت،:روسای ادارات میتوانند با همدلی وتعامل بهترین کارها وبرنامه ها را برای رسیدن به اهداف عالیه نظام اسلامی انجام دهند.

 

 

 

تصاویر تکمیلی را مشاهده می کنید/

نظرات کاربران

آخرین عناوین