صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

7. آبان 1401 - 20:47
کد مطلب: 74496
در پی در گذشت دو شهید کهگیلویه و بویراحمدی در حادثه شاهچراغ جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمدبا خانواده این ۲ شهید والامقام دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر: سردار مصطفی مثنوی به همراه فرمانده ناحیه بهمیی، فرماندار، شهردار و جمعی از مسئولان با خانواده ۲شهید کهگیلویه و بویراحمد،شهیدهوشنگ خوب و فرزندش امیدخوب دیدار و گفتگو کردند.

 

در این دیدار جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با تبریک و تسلیت به خانواده شهیدان، خوب گفت:بسیار متأثر از این موضوع هستیم و علو درجات را از خداوند برای این دو شهید خواستارم.

 

وی با اشاره به اینکه در تلاش هستیم در اوج شکوه و در شان این دو شهید عزیز مراسم باشکوهی در سطح استان به ویزه شهرستان بهمئی برگزار کنیم گفت: ایل بهمئی در صحنه های مختلف از ایلات پر افتخار کهگیلویه و بویراحمد بوده و شهادت شهیدان خود در حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز افتخار و نامی ماندگار برای این شهرستان است.

 

مثنوی افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد در اوج امنیت و وفادرای به انقلاب و در اوج مظلومیت در حوادث اخیر 2شهید تقدیم انقلاب کرد و این مایه افتخار است .

 

وی با بیان اینکه شهدا به ویژه این دو شهید والا مقام مطعلق به همه کشور هستند و قوم لر بار دیگر همانند همیشه شهید تقدیم این انقلاب شکوهمندکرد گفت: مردم در اوج‌وفاداری به انقلاب در مراسم‌ استقبال و تشییع این دو شهید والا مقام شرکت خواهند کرد و همه مسئولین استانی حضور پیدا خواهند کرد چرا که ما باید پاسدار و قدردان خون شهدا باشیم.

 

سردار مثنوی در خصوص تصورات باطل دشمان ایران اسلامی گفت: تصور غلط دشمن این است که اگر چنین هزینه هایی به کشور تحمیل کنند برای ما مشکل ساز می شود اما آنها غافلند که شهدا برای کشور و انقلاب استحکام و‌قدرت بیشتری ایجاد می کنند.

 

جانشین فرمانده سپاه فتح گفت: ایثار و جانفشانی شهدا در کشور موج همدلی ایجاد و اهداف دشمن را  نقش بر اب کرده و قطعا به خون خواهی همین شهدا دشمن ضربه های محکم و‌مقتددرانه ای را وارد خواهیم کرد. 

 

 

تصاویر تکمیلی را مشاهده می کنید/

نظرات کاربران

آخرین عناوین