صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

6. آبان 1401 - 15:32
کد مطلب: 74494
امام جمعه شهرستان بهمیی گفت: تمامی خباث ها در دنیا زیرسرآمریکایی هااست و دو شهید اخیر ما در شاهچراغ یک پمپاژ بصیرت دهی در شهرما و کشور ایجاد کرد و ماباید قدردان این شهدا باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر حجت‌الاسلام افروغی امام جمعه شهرستان بهمیی در نماز عبادی سیاسی ظهر امروز گفت: امروزه ما بیش از پیش به ولایت نیازمند هستیم واگر به فرمان ولی در زمان خود لبیک نگفتیم بر زیر چکمه های دشمن بیدار خواهیم شد.

 

وی ادامه داد:از وظایف هر رهبر این است آینده مردمش را ببینید و به ملتش اعلام کند تا دچار مشکل نشویگند و اگر ما به فرموده های رهبر کبیر انقلاب اسلامی عمل می کردیم امروزه در شرایط مطلوب تر بودیم و مشکلات امروزه را نداشتیم .

 

وی در ادامه در خصوص عمل کردن به فرموده های رهبر انقلاب گفت:مثال ها زیاد است اما سازمان سپاه چون انقلابی و خالصانه عمل کردند ،خارچشم دشمن است و در نزد مردم عزیز و در چشم است و ما باید از این موضوع درس بگیریم .

 

حجت‌الاسلام افروغی در ادامه اظهار داشت:دشمنی دشمنان در طول ۴٠سال اخیر همیشه وجود داشت و اینگونه نیست که در یک ماه اخیر این دشمنی اتفاق افتاده است و سپاه پاسداران در شمال غرب با اجرای رزمایش مقتذرانه امید در دل ما و نا امیدی را در دل دشمن ایجاد کرده است.

 

وی ادامه داد:دشمن به ویژه آل سعود با تلاش فراوان عده ای را جمع کردند و با ١۶پرچم در فکر تجزیه ایران هستند که انها سخت در اشتباه هستند اما آنها هرگز نمی توانند غلطی بکنند.

 

افروغی بیان کرد:نمایش غرب زده های امروز در اغتشاشات به نفع جمهوری اسلامی ایران است و ما از این مترسکها و خواب دشمن هرگز نترسیده ایم و پای انقلاب همانند همیشه خواهیم ماند.

 

امام جمعه شهرستان بهمئی در ادامه به نقش آموزش و پورش اشاره کرد و گفت:اگر آموزش و پرورش برای آگاهی رسانی و شفاف سازی برای دانش آموزان وقت نگذارد وبیان نشود، ما در دو سال آینده انتخابات را خواهیم باخت چرا که دانش آموزان امروز رای دهندگان دوسال آینده هستند.

 

وی از آموزش و پرورش گلایه کرد و گفت: آموزش و پرورش به رغم تمام تلاش هایی که می کند آنگونه که باید نیست و در استان ما بیشتر مشخص است و باید رفع شود.

 

وی در خصوص شهدای اخیر در شاهچراغ گفت:تمامی خباث ها در دنیا زیر سر آمریکایی هااست چراکه دشمن اصلی اسلام آنها هستند.

امام جمعه لیکک ادامه داد:خون شهدای ترور اخیر در شاهچراغ باید باعث شود همه ما با مشت های گره کرده به میدان بیاییم و سستی ها و کم بصیرتی را کنار بگذاریم و از رهبری و نیروی نظامی کشور حمایت جانانه کنیم.

ما افتخار می کنیم دوتن ازشهدا از شهرستانوی  بهمئی است و ما نشان دادیم در مبارزه با طاغوت و ٨سال دفاع مقدس پیش گام هستیم و پدر و پسر شهید ما خون تازه ای در شهر ما جاری کردند و ما باید قدردان این شهدا باشیم.

 

 

انتهای خبر/

 

 

نظرات کاربران

آخرین عناوین