صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

9. مهر 1401 - 8:23
کد مطلب: 74454
همایش فرهنگی هنری به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:همایش فرهنگی هنری به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور مسئولان, هنرمندان و برخی رزمندگان ۸سال دفاع مقدس در سالن آمفی تئاتر شهرلیکک برگزار شد.

 

دراین همایش علی محمدی فرماندار شهرستان بهمئی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت:از روز ابلاغ دین مبین اسلام تا به امروز ۵حادثه و اتفاق مهم انجام و ایجاد شد و هرکدام از این مقاطع برای اسلام هم واجب و هم لازم بود.

 

وی به مبعث نبی اکرم (ص) اشاره کرد و گفت:بعد از مبعث پیامبر، روز غدیر بسیار مهم بود چرا که اگر آن اتفاق و آن ابلاغ خداوند به پیامبرصورت نمی پذیرفت دین مبین اسلام کامل نبود و این نقش امام علی ع برای اسلام را بیان می کند.

 

وی در خصوص واقعه کربلا گفت و اشاره کرد:خون امام حسین باعث زنده نگه داشتن اسلام بوده و هست و تاثیر آن را هم اکنون در دنیا ودر راهپیمایی روز  اربعین مشاهده  می کنیم.

 

وی در خصوص نقش انقلاب اسلامی در دین اسلام گفت:به اندازه قیام امام حسین ع انقلاب اسلامی برای دین مبین اسلام‌واجب بود و در این مسیر شهدای زیادی جان دادند تا این انقلاب بار دیگر زنده نگه داشته شود و حان دوباره ای بگیرد.

 

وی در خصوص انتظار ظهور ولی عصر گفت:از دیگر موارد  اسلام انتظار ظهور ولی عصر است .

 

وی ادامه داد:قریب به سه میلیون نفر در تولد امام زمان در جمکران حضور پیدا می کنند اما تعداد قلیلی برای هدف اصلی یعنی ظهور ولی عصر دعا می‌کنند.

 

 

 

تصاویر تکمیلی/

نظرات کاربران

آخرین عناوین