صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

9. مهر 1401 - 8:10
کد مطلب: 74453
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی با اشاره به اینکه اغتشاشات اخیر یک سناریوی از پیش تعیین شده بود گفت: مردم با رهپیمایی امت محمد رسول‌الله (ص)ثابت کردند پای نظام هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:صبح امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس فرمانده ناحیه مقاومت بهمئی و برخی از کارکنان این ناحیه با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

 

سرهنگ مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی ضمن تسلیت ایام و تبریک هفته دفاع مقدس گفت:در هفته دفاع مقدس که مصادف شده است با آغاز شروع سال تحصیلی جدید،حدود ۵۰عنوان برنامه توسط این ناحیه مشخص و در حال اجرا می باشد.

 

وی ادامه داد:برنامه های اخیر اغتشاشات توسط دشمنان ایران اسلامی باعث شد ما مصمم تر و با باور قلبی بیشتر باحضور در کف میدان،تمام توان خودرا برای مقابله با دشمن و اغتشاشگران داشته باشیم و تاکنون چیزی کم نگذاشتیم البته که نباید ازحربه های دشمن غافل شویم.

 

وی‌در خصوص راهپیمایی امت محمد رسول‌الله در شهرستان بهمئی گفت: مردم باغیرت شهرستان بهمئی با حضور در راهپیمایی امت محمد رسول الله، مشت محکمی بر دهان اغتشاشگران زدند و ثابت کردند که پای این نظام و انقلاب و خون شهدا هستند.

 

غلامی در ادامه بیان کرد:مردم به آن سطح از آکاهی رسیده اند و میدانند این فتنه های اخیر از سوی دشمن است وبایک راهپیمایی باشکوه در سراسر کشور،حرکات و جنایات اخیر اغتشاشگران را محکوم کردند به دشمن نشان دادند که آگاه هستند و جلوی آنها خواهند ایستاد.

 

حجت‌الاسلام افروغی امام جمعه شهرستان بهمئی در این دیدار گفت:اگربه ریشه تاریخی برگردیم، امام حسن(ع)درگیر همین حیله ها و جو راوانی و فتنه ها از سوی دشمن بوده که امروزه هم شاهد همین موضوع هستیم.

 

وی ادامه داد:بهترین نوع برخورد با گروه های معارض ،برخورد شهید بهشتی با آنها بوده است چراکه جایی باید باقدرت عمل میکرد همانگونه عمل می کرد و قطعا دشمنان زیادی هم داشت.

 

امام جمعه شهرستان بهمئی در خصوص شبکه ملی اطلاعت و انتظارات از دولت گفت:این مطالبه مهم رهبر انقلاب است و سالها است از آن می گذرد اما امیدورا هستیم به زودی در این دولت این مهم انتفاق بیفتد.

 

وی اظهار داشت:بسیاری از جنگها جای خود را به جنگ رسانه ای داده است و اگر این شبکه ملی راه اندازی شود شرایط بسیار مناسب میشود و قطعا گام موثر در تحقق جهاد تبیین است.

 

وی در خصوص استفاده از نرم افزارهای داخلی گفت:بسیاری از نرم افزارهای داخلی قابلیت بسیار خوبی دارند و باید با تبلیغ درست جایگزین نرم افزارهای بیرونی شوند چرا که از نظر امنیتی به نفع مردم است.

 

افروغی در خصوص حوادث اخیر اغتشاشگران در کشورگفت:این اتفاق و فوت خانم مهسا امینی یک برنامه ازپیش مشخص شده بود و پس از آن وارد این سناریو شدند پس همه ما باید بیش از همیشه حواسمان به حیله های دشمن باشد و از مردم و انقلاب دربرابر تهاجم دشمن دفاع کنیم.

 

وی در خصوص برخورد با اغتشاشگران گفت:اگر در سال ۸۸تا به امروز مقتدرانه با اغتشاشگران برخورد می شد امروزه شاهد این موضوعات جدید نبودیم و از دستگاه های امنیتی انتظار اشد مجازات را برای فتنه گران خواهیم داشت چراکه این مطالبه اصلی مردم است.

 

 

 

 

 

تصاویر تکمیلی/

نظرات کاربران

آخرین عناوین