صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

30. شهريور 1401 - 15:57
کد مطلب: 74446
همایش تجلیل از رزمندگان ۸سال دفاع مقدس در شهرستان بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر: همایش تجلیل از رزمندگان ۸سال دفاع مقدس با حضور مسئولان و تعدادی از رزماندگان شهرستان بهمئی در سالن آمفی تئاتر شهرلیکک برگزار شد.

 

در این مراسم سرهنگ مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی گفت:زبان ما از بازگویی و صحبت درخصوص جبهه و جنگ قاصر است و همه ما باید تلاش کنیم یاد و نام رزمندگان و‌دلاوری های آنها در ۸سال دفاع مقدس را زنده نگه داریم و ما نباید محدود به هفته دفاع مقدس باشیم.

 

علی محمدی فرماندار شهرستان بهمئی در این همایش ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت:هرگز عملکرد انسان های بزرگ و کار بزرگ را همه نمی توانند قدر بدانند مگر کسانی که از بزرگی روح و‌منش برخوردار باشند.

 

وی ادامه داد:رزمندگان کار بزرگی انجام داده اند و تا حد مرگ پیش رفتند وچون شما همان نیت شهدا را داشتید،پاداش کمتر از شهدا را نخواهید داشت.

 

محمدی ادامه داد:تقدیر آن شد عده ای از رزمندگان به شهادت برسند و عده ای از رزمندگان باقی بمانند تا فرهنگ ایثار را برای نسل های آینده تبلیغ و انتقال دهند.

 

فرماندار شهرستان بهمئی در ادامه گفت:دفاع مقد باعث شد که خون شهدا جان تازه ای در پیکره  و حرکات و دستورات اسلام پس از ۱۴۰۰سال جاری کند.

 

وی افزود:پیروزی دفاع مقدس نتیجه رزمندگانی است که با اخلاص به امام راحل از جان و‌مال خود گذشتند و دلاورانه از میهن و ناموس دفاع کردند و امروز ما با افتخار از آن دوران یاد می کنیم.

 

محمدی در خصوص تفاوت امام راحل و رهبر رژیم بعث گفت:دنیا طلبی جلوی چشمان رهبر رژیم بعث را گرفته بود ودرمقابل امام راحل رهبری کبیر انقلاب اسلامی ایران چیزی جز اخلاص،توسل، در راه خدا خدمت کردن و روحیه دادن به رزمندگان چیزی نبود و این تفاوت رهبر دوکشور نتیجه جنگ را تغییر داد.

گفتنی است در این همایش از تعدادی از رزمندگان ۸سال دفاع مقدس شهرستان بهمئی تجلیل شد.

 

 

 

تصاویر تکمیلی را مشاهده می کنید/

نظرات کاربران

آخرین عناوین