صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

29. شهريور 1401 - 12:38
کد مطلب: 74441
۵۰عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در بهمئی اجرا خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان بهمئی که باحضور فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه بهمئی،شورای تامین و مدیران دستگاه‌ها و سایر اعضای ستاد در محل سالن جلسات ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد.

 

علی محمدی فرماندار شهرستان بهمئی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و هفته گرامیداشت دفاع مقدس و با تاکید بر ضرورت برگزاری مناسبت هفته دفاع مقدس و همچنین بهره‌گیری از فضای مجازی در اجرای برنامه‌ها، اظهار داشت: رسالت ما ایجاب می‌کند با استفاده از ظرفیت‌های موجود و اشاعه فرهنگ دفاع مقدس در جامعه زمینه ساز پیشرفت و آبادانی کشور باشیم.

 

وی افزود: از آنجایی که نسل جوان و نوجوان ما دوران دفاع مقدس را تجربه نکرده‌ است، هفته گرامیداشت دفاع مقدس فرصت مناسبی است تا در این هفته پیام و مفاهیم دوران دفاع مقدس را به این نسل و همه اقشار مردم منتقل کنیم.

 

محمدی در پایان خاطرنشان کرد: همه روسای ادارات و شهرداری‌ها موظفند در هفته دفاع مقدس نسبت به فضا سازی محیطی و نصب بنر در سردرب ادارات خود و شهرداری‌ها در سطح شهر اقدامات لازم را بعمل آورده و گزارشی از برنامه‌های خود را نیز به دبیرخانه ستاد ارسال نمایند.

 

سرهنگ مهدی غلامی فرمانده سپاه ناحیه بهمئی با اشاره به ۵۰عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان بهمئی گفت:امروزه امنیت و آسایش و سربلندی این نظام مدیون خون شهدا است و بخاطر ایثار و فداکاری رزمندگان در دوران دفاع مقدس است و وظیفه همه ما این است که به هر نحوی از این میراث و آرمان ماندگار حفاظت کنیم و قدمی در راستای و حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برداریم.

 

وی افزود: صبح گاه مشترک، دیدار وتجلیل از خانواده‌های معظم شهدا جانبازان و رزمندگان،یادواره شهدا در بخش ممبی ازجمله برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان بهمئی است.

 

 

 

 

تصاویر تکمیلی/

نظرات کاربران

آخرین عناوین