صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

27. شهريور 1401 - 15:34
کد مطلب: 74440
مردم بهمئی از نبود برخی بانک ها در این شهرستان گلایه مند هستند و از مسئولان درخواست رفع این مشکل را دارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:پس از آنکه امکانات رفاهی بسیاری همچون مراکز و مؤسسات مختلف و سرمایه گذاران از مناطق محروم فراری هستند،این بار نوبت به بانک ها رسیده است تا بجای پوشش خدمات دهی به همه مردم ایران اسلامی با بهانه تراشی های متعدد از ارائه خدمات به مردم امتناع کنند.

 

مردم محروم شهرستان بهمئی طی درخواست های مکرری به مسئولان ذیربط خواستار آن هستند که تا دست کم یک شعبه بانک در این شهرستان تأسیس شود تا حداقل در نتیجه این اقدام انجام امورات بانکی برایشان آسان تر شود اما آنچه مشخص است سیاست ها و برنامه ریزهای کنونی بانک ها یا به طور کلی بانک مرکزی اجازه ورود بانک که یکی از نهاد های مهم اقتصادی است را به مناطق محروم نمی دهد.

 

کمبود بانکهایی همچون ملت، سپه، تجارت، رفاه، رسالت، شهر، دی و دیگر بانکها از گلایه این روزهای مردم شهرستان بهمئی است به طوری که می توان گفت یکی از دغدغه های مهم و حیاتی برای این شهروندان مبدل شده است.

 

 یکی از شهروندان لیککی در مصاحبه با خبرنگار صبح زاگرس در خصوص نبود برخی شعب بانکی در شهرستان بهمئی گفت:من در یک شرکت در خوزستان کار می منم وحقوق من به کارت تجارت واریز می شود ولی اکنون برای ابتدایی ترین موضوع یعنی تغییر رمز کارت خود ناگزیر هستم در این گرانی و تورم متحمل هزینه مالی شوم و به شهرستان بهبهان که در ۴۰کیلومتری شهرستان بهمئی است سفر کنم تا فقط رمز کارت خود را تغییر دهم.

 

 شهروند دیگری در خصوص نبود بانک سپه در لیکک گفت:نبود بانک سپه یک معضل برای کارمندان نیروهای مسلح در این شهرستان است چرا که علاوه بر نبود باجه برای بهره گیری از خدمات الکترونیکی بانک عامل،از دریافت خدمات مالی همچون دریافت وام و کارت اعتباری بی بهره هستیم و برای گرفتن خدمات ناچار به سفر به شهرهای اطراف لیکک همچون بهبهان و دهدشت هستیم و این موضوع در خور شهروندان لیککی نیست.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین