صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

29. تير 1401 - 19:19
کد مطلب: 74354
فرمانده سپاه ناحیه بهمئی در پیامی عروج ملکوتی جانباز و یادگار هشت سال دفاع مقدس زنده یاد علی تقی زاده را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر: سرهنگ مهدی غلامی فرمانده سپاه ناحیه بهمئی در پیامی عروج ملکوتی جانباز و یادگار هشت سال دفاع مقدس زنده یاد علی تقی زاده را تسلیت گفت.

 

متن پیام به شرح زیر است

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم:

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)، خبر عروج جانباز سرافراز و میدان‌های جهاد و شهادت هشت سال دفاع مقدس ،دکتر علی تقی زاده موجب تالم و تأثر عمیق اینجانب گردید.

بی گمان وداع با عالم ملک و تشرف به عالم ملکوت بر هر انسانی در مسیر الی الله مرتبه عروج و تقرب به حق تعالی است و فراق او به لحاظ انس با دنیا برای نزدیکان سخت و گران می‌باشد ولی در مقایسه با مصیبت‌های اهل بیت (ع) قابل تحمل است و انسان را به مقام رجوع راضیه مرضیه هدایت می‌نماید.

 

بی‌شک صحیفه حیات و زندگی این استاد فداکار، مدیر انقلابی و پاسدار  در دفاع مقدس و دیگر سنگر‌های حساس و خطیر پاسداری از آرمان‌های دینی و انقلابی برای همیشه در حافظه تاریخی مردم قدرشناس شهرستان بهمئی به یادگار خواهد ماند.

 

دیگر بار این مصیبت را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحوم مغفور خلود در روح و ریحان و جنّت النعّیم و اجر جزیل و صبر جمیل مقرون و صحت و سلامت مسألت می‌نماییم.»

 

 

سرهنگ مهدی غلامی

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بهمئی

نظرات کاربران

آخرین عناوین